Č. Budějovice – Liberec | 0:2 (kon.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) | | | Hradec Králové – Ostrava | 1:1 (kon.) |
Karviná – Znojmo | 0:1 (kon.) |
Stoke – Arsenal | 0:0 (kon.) | | | Liverpool – Manchester City | 2:2 (kon.) |
Malaga – Mallorca | 1:1 (kon.) | | | Osasuna – Barcelona | 1:2 (kon.) | | | Getafe – Real Madrid | 2:1 (kon.) |
Granada – Sevilla | 1:1 (kon.) | | | Valencia – La Coruňa | 3:3 (kon.) |
Hannover – Schalke | 2:2 (kon.) |
AC Milán – Sampdoria | 0:1 (kon.) | | | Atalanta BC – Lazio | 0:1 (kon.) | | | Chievo – Bologna | 2:0 (kon.) |
Janov – Cagliari | 2:0 (kon.) | | | Palermo – Neapol | 0:3 (kon.) | | | Pescara – Inter | 0:3 (kon.) |
AS Řím – Catania | 2:2 (kon.) | | | Siena – Turín | 0:0 (kon.) |
Saint-Étienne – Brest | 4:0 (kon.) | | | Montpellier – Marseille | 0:1 (kon.) | | | PSG – Bordeaux | 0:0 (kon.) |
Převýšov – Chomutov | 4:1 (kon.) | | | Sparta B – H. Měcholupy | 2:0 (kon.) | | | Zápy – Hlavice | 2:1 (kon.) |
Kolín – Roudnice | 2:2 (kon.) |
Olomouc B – Orlová | 1:3 (kon.) | | | Uničov – Zlín B | 1:0 (kon.) | | | Slovácko B – Ostrava B | 1:0 (kon.) |
Alkmaar – Heerenveen | 0:0 (kon.) | | | Heracles – Feyenoord | 1:2 (kon.) | | | Willem II – Arnhem | 0:2 (kon.) |
Nijmegen – Twente | 1:3 (kon.) | | | Groningen – Eindhoven | 1:3 (kon.) |
Standard – Mechelen | 3:2 (kon.) | | | Genk – Waregem | 2:0 (kon.) | | | Gent – Lokeren | 2:1 (kon.) |
Mons – Club Bruggy | 1:3 (kon.) |
Nymburk – Benátky n. J. | 1:0 (kon.) |
konec
FC Viktoria Plzeň
2:0
(0:0)
FK Mladá Boleslav
Otto Slabý
Branky:
64. Hanousek (Horváth), 90+1. Procházka (Bakoš)
Rozhodčí: Královec - Wilczek, Kordula
Diváci: 9685
Karty: 38. Hora (PLZ), 40. Limberský (PLZ) – 14. Kysela (MBL), 70. Ondřejka (MBL)
Neproměněná penalta:
FC Viktoria Plzeň:
Kozáčik - Limberský, Řezník, Ševinský, Procházka - Hanousek, Darida, Štípek, Ďuriš, Hora - Bakoš
Náhradníci:
Trenér:
FK Mladá Boleslav: Šeda - Johana, Zbrožek, Bořil, Kysela - Brunclík, Kúdela, Štohanzl - Mareš, Magera, Sivrić
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FK Mladá Boleslav: Šeda - Johana, Zbrožek, Bořil, Kysela - Brunclík, Kúdela, Štohanzl - Mareš, Magera, Sivrić
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Královec - Wilczek, Kordula
Diváci: 9685
Nervózní rozehra hostí skončila útokem tří červenomodrých proti rozebrané obraně Mladoboslevských. Zakončujícímu Procházkovi tedy při střele nebyl kladen velký odpor.
Snaha domácích přinesla kýžené ovoce. Po centru Horvátha se k tyči trefil Hanousek.
FC Viktoria Plzeň: Kozáčik - Limberský, Řezník, Ševinský, Procházka - Hanousek, Darida, Štípek, Ďuriš, Hora - Bakoš
FK Mladá Boleslav: Šeda - Johana, Zbrožek, Bořil, Kysela - Brunclík, Kúdela, Štohanzl - Mareš, Magera, Sivrić
Rozhodčí: Královec - Wilczek, Kordula.
Středočeši se zatím v letošním ročníku musí vypořádat s velkou řadou marodů a zraněných. K utkání v Plzni nebudou k dispozici Chramosta, Janíček, Rolko, Smejkal, Ščuk, Fabián a Zahustel. To viktoriáni na tom nejsou zdaleka tak zle, i když v posledním ligovém kole přišli vinou naštípnuté lýtkové kosti o reprezentanta Daniela Koláře. Kromě něj by měl stále chybět Zeman s Malakjanem. Start Čišovského je pak otázkou, slovenský obránce se vrací do tréninku po delším zranění.
Další hráč, bez kterého se bude muset Mladá Boleslav obejít je Radek Šírl, který před začátkem soutěže přestoupil právě do Plzně. V obrovské konkurenci se však neprosadil a nakonec se vrátil na hostování zpět do týmu Středočechů. Dnes kvůli vzájemné dohodě do utkání nezasáhne.