Mannheim – Frölunda 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Kärpät 2:3 (po s.n.) | Motor ČB – Eisbären 1:2 (kon.)
Sparta – Linköping 5:2 (kon.) | Chomutov – HV71 1:3 (kon.) | HC Slovan – Kuopio 3:2 (po pr.)
Ingolstadt – Färjestad 6:5 (po pr.) | Plzeň – Luleå 1:4 (kon.) | Salzburg – Hamburg 3:1 (kon.)
Vienna Capitals – JYP 3:2 (kon.)
Adler Mannheim
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Frölunda HC
Neděle 26.08.2012, 15:00 • SAP Arena • European Trophy

V dnešním utkání byli sice střelecky aktivnější domácí, ale jejich koncovka dnes neměla svůj den a tak si odsud odváží švédský celej výhru 1:3.

55:25
    Jen chvíli hráli domácí v pěti a na trestnou lavici jde FRANK MAUER.

55:20

53:20
    Ve 14. minutě se strhla na ledě šarvátka po které bylo vyloučeno několik hráčů, avšak přesilovou hru bude hrát Frölunda.

51:19
    Frolunda právě vstřelila branku!
    Rychlý a útočný hokej na obou stranách nakonec vyústil v branku hostů. ANTON AXELSSON dává svůj druhý gól v dnešním zápase a Frölunda tak znovu vede o dvě branky.

49:55
    Lundqvist prověřil Brückmanna tvrdou střelou.

44:42
    Hosté se nezakřiknutě vrhají do dalších útočných akcí, ale Brückmanna potřetí překonat nedokázali.

40:28
    Mannheim právě vstřelil branku! Ani né půl minuty po začátku třetí třetiny snižuje stav na 1:2 MIKE GLUMAC. Bez asistence.

40:01

Ve druhé třetině byla převaha domácího celku už jasně znatelná. Také po střelecké stránce. Vyhráli 14:6 na střely, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Do třetího dějství, které začne přibližně v 16:38 budou nastupovat v početní výhodě.

40:00

40:00
    S odchodem do kabin ještě dostává dvouminutový trest za podražení Svedbergh.

39:13

37:13
    Fredrik Eriksson odchází na 2 minuty za nedovolené bránění.

34:45
    Sifers a následně Lehoux teď měli dobré šance vstřelil kontaktní gól domácích.

31:30
    Ze hry má v této třetině zatím více Mannheim, ale hosté úspěšně brání dvoubrankový náskok.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 41. Glumac - 2. Axelsson D. (Tömmernes, Lynch), 17. Axelsson A., 52. Axelsson A.

Adler Mannheim: Brückmann (Endras) - Wagner, Janik, Belle, Sifers, Reul, Mapes, Goc, Bittner - Siedenberg, MacDonald, Glumac - Magowan, Ullmann, Mauer - Arendt, Lehoux, Plachta - Gelke, El-Sayed, Höfflin.
    Frölunda HC: Galbraith (Hudáček) - Bäckman, Svedberg, Tömmernes, Lynch, Eriksson, Persson, Bohm, Collberg - Brunnström, Lundqvist, Kahnberg - A. Axelsson, Olimb, D. Axelsson - Lasu, Johansson, Sjöström - Olsen, Axelsson, Tolsa

Rozhodčí: Baure, Lenhart