Alkmaar – Heerenveen 0:0 (kon.) | Heracles – Feyenoord 1:2 (kon.) | Willem II – Arnhem 0:2 (kon.)
Nijmegen – Twente 1:3 (kon.) | Groningen – Eindhoven 1:3 (kon.)
Willem II Tilburg
0:2 (0:1)
SBV Vitesse Arnhem
Neděle 26.08.2012, 14:30 • Koning Willem II Stadion • Nizozemská Eredivisie

A je konec! Domácí hráči a diváci jsou zklamáni, body totiž patŕí hostům a poděkovat mohou zejména Jonathanu Reisovi, autorovi obou branek. Ten si své gólové příspěvky rozdělil po jednom v každém poločase a prakticky sám zařídil bodový zisk.

To je pro tuto chvíli vše, ale fotbalová Evropa dnes nabízí spousty zápasů, tudíž neváhejte a sledujte. (16:25:21)

90+3
    Hostující Reis by chtěl završit hattrick, ale tímto nepřesným pokusem se mu ho získat nepodařilo.

90+1
    Už nám začaly extra minuty, jak to tak vypadá, všechny body dnes zamíří do Arnhemu.

89
    Podevijn (WLM) a další střela domácích, ale mimo tři tyče.

88
    A situace se opakuje, pouze se vystřídal viník. Nyní fauloval čerstvý Guyt, ale rozehrávku si zopakuje český hráč ve službách Arnhemu, Tomáš Kalas.

85
    Chvilka oddechu pro hosty. Po útočném faulu domácích, rozehrává Kalas a určité nebude nikam spěchat.

84
    Času alespoň na vyrovnání je málo a tak teď už nezbývá domácím nic jiného, než vśechno hnát na branku a doufat, že se něco ujme. Teď pálil Brands, ale dnes není domácím souzeno.

82
    Arnhem právě vstřelil branku!
    No a platí už staré a omleté "Nedáš - dostaneš". Na druhé straně se po výkopu Velthuizena dostal k míči JONATHAN REIS a svou dnes druhou brankou navyšuje náskok hostů.

81
    K vyrovnání se mohl dostat před chvílí nastoupivší Brands, ale pro domácí bohužel nepřekonal brankáře Veldhuizena.

79
    Své poslední střídání využívají i hosté, odchází Renato Ibarra a na zbývající minuty odehraje Nick Hofs.

76
    A další střela, tentokrát už přesnější, střílel znovu Höcher, ale gólmana Velthuizena nepŕekvapil. Ten rozehrává.

75
    Domácím se krátí čas na vyrovnání a tak se dá očekávat zvýšený tlak a více stŕeleckých pokusů, jako teď, kdy to nepřesně zkusil Höcher.

75
    Poslední střídání domácích, na hřiště vběhnul Danny Guyt a vystřídal Nieka Vossebelta.

73
    Žlutá karta pro Philippa Haastrupa za faul.

71
    Po faulu Cziommera kopou domácí přímý kop, ale Vossebelt nezvolil nejlepší řešení a u míče jsou zase hosté.