Kližan – Falla 3:0 (kon.) | Almagro – Štěpánek 3:1 (kon.)
Goffin – Berdych 0:3 (kon.) | Beck – Tsonga 0:3 (kon.)
0
4 1 2
sk Úterý 28.08.2012, 02:00US Open - muži - US Open (tvrdý povrch)

6:2
    Martin to napokon zvládol a prelomil aj ďalšie podanie svojho súpera Fallu, čo znamená, že postupuju do druhého kola! Do Flushing Meadows posielame nášmu tenistovi veľkú gratuláciu !

5:2
    Martin Kližan je 2 loptičky od postupu do druhého kola ! 30:15

5:2
    Konečne ! Určite si aj Martin Kližan takto vydýchol, keď vyhral game pri svojom podaní v tejto siedmej hre tretej sady.

4:0
    Vráťme sa k nášmu zápasu, kde Martin Kližan valcuje svojho súpera aj ďalej ! Zobral mu aj druhé podanie v treťom sete a veľmi sa to podobá na set druhý.

2:0
    Predstavte si to! Martin Kližan berie opäť prvé podanie svojmu súperovi z Kolumbie. Dokonca mu dovolil uhrať len fiftín. Perfektne Martin !

6:1
    Martin Kližan dokázal využiť hneď svoj prvý setbal, ktorý mu ponúkol svojimi chybami Falla v druhom sete a tak mu zobral aj tretí servis v druhom sete, čo znamená, že už len jeden set ho delí od postupu do druhého kola US Open !!!

5:1
    Teraz bude Kolumbíjčan podávať na udržanie sa v druhom sete dnešného zápasu.

3:0
    Martin Kližan hrá zatiaľ perfektný tenis. V druhom sete prelomil aj druhé podania Kolumbíjčana Fallu a vedie už 3:0 !

1:0
    Falla si hneď v úvodnom geme druhého setu nepodržal svoje podanie a Martin vstupuje do druhého setu získom tretieho brejku v zápase!

6:4
    Martin Kližan svoj servis zvládol bravúrne a pripisuje si víťazstvo v prvom sete!

5:4
    Falla sa udržal, ale Martin teraz môže spečatiť výhru v prvom sete pri svojom servise.

4:3
    Neskutočné ! Martin si berie späť požíčané a už po druhýkrát dokázal prelomiť servis Kolumbíjčana Fallu.

2:1
    Výborne Martin ! Teraz dokázal prelomiť podanie Fallu a ujíma sa vedenia.

0:1
    Tento zápas sa mal pôvodne hrať na kurte č.15 vo Flushing Meadows v New Yorku, nakoniec sa však uvoľnil kurt číslo 12 a tak sa môžme tešiť, že zápas konečne začal. Verím, že si ako naši čitatelia v túto noc prídete na svoje, kedže momentálne hraje aj Daniela Hantuchová, ktorá prehráva v prvom sete nad Ruskou Pavlyuchenkovovou a Magdaléna Rybáriková vyhrala prvý set proti Hsieh 6:3.