Dněpropetrovsk – Liberec 4:2 (kon.) | Dila Gori – Marítimo 0:2 (kon.) | APOEL – Neftçi Baku 1:3 (kon.)
Heerenveen – Molde 1:2 (kon.) | Rosenborg – Legia 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – AIK Stockholm 0:2 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Dudelange 4:0 (kon.) | Helsinki – Ath. Bilbao 3:3 (kon.) | Eindhoven – Zeta 9:0 (kon.)
FCSB – Ekranas 3:0 (kon.) | Sparta – Feyenoord 2:0 (kon.) | Young Boys – Midtjylland 0:2 (kon.)
Met. Charkov – Dinamo Bukurešť 2:1 (kon.) | Genk – Luzern 2:0 (kon.) | Plzeň – Lokeren 1:0 (kon.)
Marseille – Šeriff Tiraspol 0:0 (kon.) | Fehérvár – Trabzonspor 0:0 (po pen.) | Club Brugge – Debrecín 4:1 (kon.)
Bordeaux – CZ Bělehrad 3:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Tromsø 1:0 (kon.) | Hannover – Śląsk 5:1 (kon.)
Levante – Motherwell 1:0 (kon.) | Inter – Vaslui 2:2 (kon.) | Alkmaar – Machačkala 0:5 (kon.)
Newcastle – Atromitos 1:0 (kon.) | Twente – Bursaspor 4:1 (po pr.) | Lazio – Mura 3:1 (kon.)
Liverpool – Hearts 1:1 (kon.) | Sporting – Horsens 5:0 (kon.)
Liverpool FC
1:1 (0:0)
Heart of Midlothian FC
Čtvrtek 30.08.2012, 21:05 • Anfield • Evropská liga (předkola)

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:55:50)

Tak to byl neskutečný závěr zápasu. Hosté si v 81. minutě vybojovali vedení, ale v 88. minutě po celý zápas aktivní Suárez výsledek vyrovnal a vystřelil tak Liverpoolu postup.

90+2
    Liverpool drží míč daleko od své branky a bude zahrávat rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Liverpool právě vstřelil branku!
    LUIS SUÁREZ se konečně dočkal! Sám vybojoval před vápnem míč, obešel obránce a z velkého úhlu prostřelil vše co mu stálo v cestě.

86
    Žlutou kartu obdržel Grainger.

84
    Hearts právě vstřelili branku!
    DAVID TEMPLETON se dostal za vápnem k odraženému míči a vyslal na branku střelu, která šla přímo na Reinu, ale ten si s ní nedokázal poradit a míč skončil v síti. Šok pro Liverpool.

84
    Z přímého kopu gól nepadl. Bude z toho pouze roh.

83
    Tlak Liverpoolu nyní trochu omezil a dopředu se dostávají i hosté. Nyní budou zahrávat přímý kop z velmi dobré pozice.