Dněpropetrovsk – Liberec 4:2 (kon.) | Dila Gori – Marítimo 0:2 (kon.) | APOEL – Neftçi Baku 1:3 (kon.)
Heerenveen – Molde 1:2 (kon.) | Rosenborg – Legia 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – AIK Stockholm 0:2 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Dudelange 4:0 (kon.) | Helsinki – Ath. Bilbao 3:3 (kon.) | Eindhoven – Zeta 9:0 (kon.)
FCSB – Ekranas 3:0 (kon.) | Sparta – Feyenoord 2:0 (kon.) | Young Boys – Midtjylland 0:2 (kon.)
Met. Charkov – Dinamo Bukurešť 2:1 (kon.) | Genk – Luzern 2:0 (kon.) | Plzeň – Lokeren 1:0 (kon.)
Marseille – Šeriff Tiraspol 0:0 (kon.) | Fehérvár – Trabzonspor 0:0 (po pen.) | Club Brugge – Debrecín 4:1 (kon.)
Bordeaux – CZ Bělehrad 3:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Tromsø 1:0 (kon.) | Hannover – Śląsk 5:1 (kon.)
Levante – Motherwell 1:0 (kon.) | Inter – Vaslui 2:2 (kon.) | Alkmaar – Machačkala 0:5 (kon.)
Newcastle – Atromitos 1:0 (kon.) | Twente – Bursaspor 4:1 (po pr.) | Lazio – Mura 3:1 (kon.)
Liverpool – Hearts 1:1 (kon.) | Sporting – Horsens 5:0 (kon.)
HJK Helsinki
3:3 (1:0)
Athletic Bilbao
Čtvrtek 30.08.2012, 19:00 • Finnair Stadium, Helsinki • Evropská liga (předkola)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (20:51:04)

Viděli jsme velmi zajímavé utkání, které v konečném součtu skončilo 3:3. V prvním poločase se prosadil Rasmus Schüller, na kterého navázal v 62. minutě Joel Perovuo, hosté se ale nedali a zásluhou San Josého snížili na 1:2. V 70. minutě ale vrátil domácím dvougólový náskok Joel Pohjanpalo. O 7 minut poté ale opět snížil Gaizka Toquero a minutu před koncem srovnal Igor Martínez.

90+1
    Savage odvrátil na další roh.

90+1
    Sudí Kelly nastaví pouze 2 minuty.

90
    Ramalho si nabíhal na centr Ibaie Gómeze, předním ale zasáhl Kansikas, je z toho další roh.

89
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    Po skrumáži, která vznikla po rozehrávce rohové kopu se nejlépe zorientoval IGOR MARTÍNEZ, který srovnává na 3:3!

88
    Další šance pro hosty, Ibai Gómez míří rozehrát rohový kop.

86
    Wallén v poklidu ukryl střelu Ruize De Galarrety do náruče.

85
    Toquero vybojoval rohový kop.

84
    Tentokrát faulovali hosté, konkrétně Ibai Gómez.

83
    Toquero v ofsajdu.

82
    Pelvas stáhl jednoho z hostujících hráčů a viděl druhou žlutou kartu v dnešním utkání, musí tak předčasně do sprch!

81
    Z následného rohu hlavičkoval Ramalho velmi nepřesně.

80
    Ibai Gómez vystřelil technicky z hranice pokutvého území, Wallén vyrazil na roh.

79
    Hosté se snaží rychle vyrovnat.

77
    Ibai Gómez nastřelil ze standartní situace tyčku, od které se míč odrazil k nekrytému GAIZKOVI TOQUEROVI, který snižuje znovu na rozdíl jediné branky!

76
    A ve stejné minutě domácí také naposledy střídají, ze hry odešel Moren, nahradil ho Savage.

76
    Iker Muniaín viděl žlutou kartu za nějaké protesty.

Adam Lacek

Branky: 25. Schüller, 62. Perovuo, 70. Pohjanpalo - 67. San José, 77. Toquero, 89. Igor Martínez

Karty:   55. Pelvas (HSK) - 76. Muniaín (ATB)   82. Pelvas (HSK)

HJK Helsinki: Wallén - Kansikas, Moren (76. Savage), Lahti, Mannström - Zeneli, Perovuo, Sorsa (56. Okkonen), Schüller (65. Hakanpää) - Pelvas, Pohjanpalo
    Athletic Bilbao: Raúl - San José, Castillo, Ekiza, Iturraspe (46. Iňigo Perez) - De Marcos (46. Ramalho), Ruiz De Galarreta, Toquero - Ibai Gómez, Susaeta (46. Igor Martínez), Muniaín

Rozhodčí: Kelly - MacGraith, Lynch (všichni Irsko)
    23.08.2012
    Ath. Bilbao - Helsinki 6:0

Branky: 24. Aduriz, 31. Susaeta, 42. Íñigo Pérez, 50. Aduriz, 57. Susaeta, 85. Iraola

Karty:   41. Väyrynenem (HSK)