Lyon – Valenciennes 3:2 (kon.) | Ajaccio – Évian TG 2:0 (kon.) | Lorient – Nancy 3:0 (kon.)
Sochaux – Montpellier 1:3 (kon.) | Bastia – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Brest – Troyes 2:1 (kon.)
Toulouse – Remeš 1:1 (kon.)
Olympique Lyon
3:2 (2:1)
Valenciennes FC
Sobota 01.09.2012, 17:00 • Stade Municipal de Gerland, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Sudí Fautrel dnes naposledy foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání, které skončilo vítězně pro domácí Olympique Lyon, který zdolal Valenciennes FC v poměru 3:2. Utkání bylo docela vyrovnané, ale domácí hráči byli o malý kousek lepším týmem, a zaslouženě si tak připisují tři body. Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek večera. (18:52:23)

90+2
    Vynikající zákrok si připsal Vercoutre, který uklidil míč do své náruče před nabíhajícím si Pujolem.

90
    Sudí Fautrel přidal tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

87
    Na hřiště se podívá Camara, ketrý nahradí Aboubakara.

89
    Néry nacentroval míč do pokutového území, ale Vercoutre jej vyboxoval do bezpečí.

88
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

87
    Do konce utkání zbývají necelé tři minuty řádné hrací doby, hosté začínají tlačit, tak uvidíme, zda se dočkáme vyrovnávací branky.

86
    Malbranque si připravil míč a zakončil, ale Penneteau jeho střelecký pokus zlikvidoval. Míč mířil pod horní víko, ale vynikající Penneteau míč vyrazil.

84
    Poslední střídání domácích. Ze hřiště odešel autor druhé branky Gomis, nahradil jej Benzia.

84
    Do zakončení se dostal Sánchez, ale jeho pokus byl spíš zklamáním. Mezi tři tyče se nevešel.

82
    Hrací plochu opouští střelec třetího gólu Grenier, nahrazuje jej Fofana.

82
    Ke střele se dostal Danic, ale střele scházela přesnost.

82
    Hosté zahrávali rohový kop, ale domácí se ubránili.

80
    V ofsajdu uvízl Gomis, a tak celá akce domácích skončila.

72
    Ze hřiště odchází Ducourtioux, nahrazuje ho Sánchez.

76
    Valenciennes právě vstřelilo branku!
    GREGORY PUJOL snižuje skóre na 3:2, a nastává tak v závěru utkání drama. Na gól přihrával Sánchez, který je na hřišti pouhé čtyři minuty.

70
    Hrací plochu opouští Dossevi, nahrazuje jej Kadir.

72
    Hosté zahrávali rohový kop, ze kterého vytěžili gól, ale pro ofsajdové postavení ho sudí Fautrel nemohl uznat. V ofsajdu uvízl Isimat-Mirin.