Myjava – Prešov 2:0 (kon.) | Žilina – Nitra 1:1 (kon.) | Košice – B. Bystrica 1:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Ružomberok 2:1 (kon.) | Senica – Trenčín 1:1 (kon.)
MŠK Žilina
1:1 (0:1)
FC Nitra
Sobota 01.09.2012, 17:30Niké liga

A je dobojováno. V prvním poločase se dostala do vedení Nitra, a to zásluhou Gajdoše, který proměnil pokutový kop. Navíc byl vyloučen domácí Piaček. Jenže ve druhém poločase na hřišti dominovala oslabená Žilina, která se dočkala i vyrovnaný. Krásně se trefil střídající Leitner a zajistil tak svému týmu alespoň bod. To je z mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:14:05)

90+2
    Hosté naposledy střídají. Dohrál Gajdoš a přišel Kotora.

90+1
    Z rohu nic nebylo. Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

90
    Rohový kop pro Nitru.

90
    Do vápna Nitry centroval Angelovič, ale hostující obrana míč odvrátila.

89
    Míč už mají domácí, kteří to ještě zkoušejí.

88
    Od své branky bude rozehrávat hostující brankář Kopecký.

87
    Hosté kombinují na své polovině a nikam nepospíchají, s remízou jsou zřejmě spokojeni.

86
    Domácí naposledy střídají. Ze hřiště odešel Paur a zahraje si Deza.

85
    Další tvrdý zákrok a další žlutá karta, tentokrát ji uviděl Gajdoš.

84
    Útok domácích borců přerušila nepřesná přihrávka Ceesayho.

83
    Za další tvrdý zákrok uviděl žlutou kartu hostující Filip Moravčík.

82
    K vidění teď bylo několik tvrdých zákroků.

81
    Za zdržování hry dostal žlutou kartu hostující brankář Kopecký.

80
    Tak to byla další tutovka domácích. Hostující obrana chybovala, k míči se dostal Pečovský, který přihrál na hranici pokutového kopu, kde se ke střele dostal Pich, ale jeho parádní střelu perfektně vyrazil Kopecký!