Toros Něftěkamsk
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 01.09.2012, 09:00O pohár republiky Baškortostán

HC Energie Karlovy Vary se tedy s turnaj O pohár republiky Baškortostán rozloučila výhrou 2:1 po samostatných nájezdech proti Torosu Něftěkamsk. Karlovarský celek vedl od šestnácté minuty, kdy se trefil Kumstát, ani ne čtyři minuty před koncem třetí třetiny ale srovnal Dorofjeev. V samostatných nájezdech pak byl jediným úspěšným exekutorem Pohl. Energie letošní sezonu zahájí 7. září v KV Areně proti Kladnu. Já vám děkuji za pozornost a srdečně vás zvu ke sledování dalších on-line přenosů na našem webu (11:26:48)

65:00
    Rozhodující nájezd proměnil PETR POHL.

Polozov nedává a Energie vítězí!

Petr Pohl jako první dává, když Sochackého překvapil pokusem mezi jeho betony. - 0:1!

Kozlov se pokoušel o kličku na forehand, pravý beton ale byl na místě. - 0:0

Kumstát to zkusil na Sochackého vyrážečku a neuspěl. - 0:0

Jako další jel Dubrovskij, zkusil to mezi betony a neuspěl. - 0:0

Rohan prvně naznačil střelu, pak zkusil kličku do backhandu a neuspěl. Sochackij jej vybruslil. - 0:0

Jako první v brance začne Sochackij proti Rohanovi.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo o vítězi tohoto utkání, na řadu tak přijdou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:31
    Energie si v závěru prodloužení vytváří tlak.

64:24
    Gulaši od modré jen lehce prověřil Sochackého.

64:01
    Zucker se snažil rozjeto zajímavou akci, nepodařilo se mu ale v rozhodující moment přihrát.

63:20
    Skuhravý jen lehce nahodil na Sochackého, jenž neměl s jednoduchým kotoučem sebemenších problémů.

62:59
    Dubrovskij vybruslil z rohu kluziště, nakonec se mu nepodařilo zakončit a ještě k tomu posunul Závorku i s brankou.

62:19
    Volodinova tvrdá rána ze středního pásma našla jen Závorkův hrudní koš.

62:10
    Ta ale záhy kotouč ztratila, Toros je zatím v prodloužení lepší.

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 57. Dorofjeev - 16. Kumstát, 65. Pohl

Toros Něftěkamsk:
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Benda) - Gründling, Kohn, Parýzek, Gřegořek, Gulaši, Prošek, Látal, M. Rohan - Pohl, Zaťovič, Pech, Vachovec, Košťál, Skuhravý, Keith, Kumstát, Polák, T. Rohan, Heřman, Zucker