Frölunda – Färjestad 2:3 (po s.n.) | Brynäs – Djurgården 3:0 (kon.) | Tappara – TPS 1:2 (po pr.)
Jokerit – IFK Helsinky 5:1 (kon.) | Eisbären – Hamburg 0:3 (kon.) | Zürich – Zug 2:4 (kon.)
Bern – Fribourg 4:2 (kon.)
ZSC Lions
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
EV Zug
Sobota 01.09.2012, 19:00 • KEBO, Zurich-Oerlikon • European Trophy

Dnešní utkání je minulostí. Ve třetí třetině se prosadili pouze hosté. Konkrétně Dominic Lammer. Tím zajistil Zugu výhru 4:2. A hosté po včerejší domácí výhře 4:1 vítězí i dnes na ledě Zurichu výsledkem 2:4. To je ode mě vše. Přeji pěkný večer. (21:20:55)

60:00

57:57
    Pěstní souboj a vyloučení na obou stranách. Kenins a Chiesa 5 minut a dokonce utkání. A 2 minuty obdržel ještě Lammer.

54:16
    Od modré střílel jeden z domácích hráčů, ale Zurkirchen si z jeho pokusem poradil.

51:48
    Dotáhnou hosté toto utkání do vítězného konce nebo se ještě dočkáme nějakého zvratu?

50:16
    Zug právě vstřelil branku!
    A hosté se dočkali. Zvyšují už na 2:4. Po pohledné akci skóruje DOMINIC LAMMER. Asistence : Reto Suri, Linus Omark.

49:11
    Tohle by měla být obrovská šance pro hosty na zvýšení náskoku. Dokáží to?

48:42
    Domácí opět vyloučeni. 2 minuty dostal Bastl za hákování. A 10 minutový osobní trest obdržel Bärtschi.

47:57
    Jeden z vyloučených hráčů se vrátil už na hrací plochu. Pokračuje se 5 na 4.

47:19
    Maurer dostává 2 minuty za hrubost.

46:12
    Navýší Zug svůj náskok?

45:57
    Blindenbacher dostává 2 minuty za hákování a oslabuje svůj tým.

43:46

43:05
    Jeden z domácích obránců střílel od modré, ale branku minul.

41:46
    Šance pro domácí na srovnání skóre.

41:46
    Furrer obdržel 2 minuty za hákování.

40:01

Tak a druhá třetina je za námi. Hosté šli v úvodu druhé třetiny opět do vedení. Domácím se podařilo znovu vyrovnat, ale v závěru druhé třetiny se hosté opět dostali do vedení zásluhou Omarka. Třetí třetina začne přibližně ve 20:46.

40:00

MD

Branky a nahrávky: 17. Tambellini (Blindenbacher, Eigenmann), 38. Schäppi (Bastl) - 2. Holden (Suri, Omark), 22. Casutt (Sutter, Christen), 39. Omark (Chiesa, Holden), 51. Lammer (Suri , Omark)

ZSC Lions: Flüeler (Wolf) - Maurer, Blindenbacher, Schnyder, Stoffel, Lashoff, Hächler, Eigenmann, Gobbi - Tambellini, Ambühl, Kenins - Bastl, Schäppi, Bärtschi - Monnet, Shannon, Wick - Bühler, Ness, Baltisberger
    EV Zug: Zurkirchen (Markkanen) - Chiesa, Blaser, Helbling, Fischer, Rühl, Furrer - Suri, Holden, Omark - Christen, Sutter, Casutt - Lammer, Lüthi, Lindemann - Rossi, Schneuwly, Diem