Pardubice – Eisbären 3:5 (kon.) | HC Slovan – Düsseldorf 2:6 (kon.)
3:5 (0:1, 3:1, 0:3)
Eisbären Juniors Berlin
Neděle 02.09.2012, 11:00 • ČEZ Arena Pardubice. • U18 Rookies Tournament

60:00
    Konec zápasu. Pardubice sahaly po bodu, nakonec jim utekl mezi prsty. (13:05:05)

59:59
    Eisbären Juniors Berlin právě vstřelili branku!
    Je hotovo, vteřinu před koncem se trefuje do prázdné branky VINCENT SCHLENKER. Asistence: John Koslowski.

59:00
    Pardubice vyhrály buly a hrají bez brankáře.

58:58
    Ledová sprcha pro pardubické mladíky! DOMINIK GRAFENTHIN se dostal ke střele od modré a ta cinkla o horní tyčku nad Stibůrkovým ramenem a zapadla do kasy. Asistence: Joachim Ramoser.

58:00
    Dvě minuty do konce, hraje se ve středním pásmu.

56:59
    Pardubice hrají v pěti.

55:38
    Berlínu začala zkrácená přesilovka.

54:59
    Bude se hrát chvíli čtyři na čtyři. Za podražení dostává dvě minuty Jakub Procházka.

54:38
    Pardubice už minutu kombinují v berlínském pásmu.

53:38
    Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Christoph Kabitzky.

53:28
    Fantastický zákrok Antonína Stibůrka. Německou akci dvou na jednoho zastavil parádním zásahem, kterým zneškodnil střelu Jonase Schlenkera.

51:30
    Hra se teď trochu zklidnila. Směřuje nám zápas k plichtě?

49:02
    Němci se dočkali, pardubická obrana zapomněla na modré čáře najetého JOACHAMIA RAMOSERA, který svůj únik zakončil prostřelením brankáře Stibůrka. Asistence: Dominik Grafenthin.

47:28
    Němci opět přitopili pod pardubickým kotlem. Jejich snaha vyrovnat je více než zjevná.

45:56
    Střelu obránce Müllera gólman Stibůrek viděl a v pohodě ji zneškodnil.

44:30
    Pardubice se osmělily a podnikají zajímavé útočné výpady do obrany soupeře.

43:06
    Ondřej Panna se hezky v brejku prosmýkl do zakončení a nechal oddychnout pardubické obraně v čele s výborným Stibůrkem.

41:54
    Pardubice jsou pod velkým tlakem. Eisbären vrhl všechny síly do útoku.

40:01

40:00
    Druhá třetina skončila. Pardubice otočily vývoj utkání, uvidíme, co přinese třetí třetina, která začne zhruba v 12.27 hodin.

38:00
    Napínavý zápas, ve kterém si soupeři nic nedarují. Tak by se dal charakterizovat duel Pardubic s Berlínem.

36:35
    Na inkasovanou branku odpovídá Berlín náporem...

35:00
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hokejovou parádu teď předvedl ONDŘEJ PANNA! Parádním způsobem nabral rychlost, najel do pásma do střely a švihem pod víko obrací vývoj utkání. Asistence: Vojtěch Budík.

33:51
    Pardubice dotírají na německou bránu, nemohou se dostat do finálního zakončení.

32:50
    Další vyloučení, tentokrát jde na trestnou lavici Christoph Kabitzky za sekání.

32:31
    5/5.

32:07
    4/5.

31:57
    Berlínský tlak uťalo postavení útočícího hráče v brankovišti. Teď měly Pardubice veliké štěstí.

30:31
    A výhoda končí. Za hákování putuje na trestnou lavici Filip Kuťák. 96 sekund by se mělo hrát čtyři na čtyři.

30:07
    Přesilovka pro Pardubice. Za podražení je vyloučen Christian Konopatzki.

28:00
    Parádní hokej! Pardubice po srovnání na 2:2 se snaží nadále útočit.

26:28
    Východočeši po pohledné kombinace srovnávají zápas na 2:2. Ke střele švihem se dostal DAVID BARKÓCI a gólman Gräubig máchl do prázdna. Asistence: Daniel Divecký a Ondřej Panna.

25:28
    A protože Alexander Erl usedá na trestnou lavici za faul kolenem, mají Východočeši výhodu přesilové hry.

24:00
    Sledujeme kvalitní dorostenecké utkání, Pardubice po vstřelené brance ožily a snaží se vyrovnat.

21:34
    Východočeši odpovídají na druhý gól Berlína nejlepším možným způsobem. Po Špačkově nahrávce snižuje na 1:2 DANIEL DIVECKÝ. Asistence: Michael Špaček.

20:44
    Němcům se povedl nástup i do druhé třetiny, v rychlé akci se prosadil CHRISTOPH KABITZKY. Asistence: John Koslowski.

20:01

20:00
    První třetina skončila. Pardubice jakžtakž drží krok s německým favoritem. Druhá třetina začne zhruba v 11.45 hodin.

18:45
    Berlíňané drží modrou čáru, Pardubice se přes ni nemohou probít.

17:25
    Pardubice se ubránily a jsou v pěti.

17:20
    Christoph Kabicky měl obrovskou šanci, dostal ideální puk mezi kruhy, ale vychytal jej gólman Stibůrek.

16:12
    Pardubice se úspěšně brání.

15:25
    Vyloučen je Radek Velinský za podražení. Berlín si zahraje v početní převaze.

13:58
    Pardubičtí mladíci se snaží vyrovnat, ale rychlý přístup berlínských hráčů jim činí problémy.

11:07
    Už i Pardubice jsou kompletní.

10:24

9:07
    Miloš Kalous podrazil soupeře u pardubické brány, jde si sednout. 77 sekund by se mělo hrát ve čtyřech na obou stranách.

8:24
    Další početní výhoda pro hráče v červeném. Nico Ehmann dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

7:48
    Pardubice se k pořádné střele nedostaly, Berlín je kompletní.

5:48
    Jonas Schlenker putuje na trestnou lavici za držení, Pardubice mají výhodu přesilové hry.

4:05
    Východočeši se bez větších obtíží ubránili.

2:05
    Pardubice budou hrát v oslabení, za podražení je vyloučen Ondřej Polák.

1:22
    Němci se hned zkraje utkání dostávají do vedení. Brankáře Stibůrka trochu šťastně překonal OLE OLLEFF. Asistence: Ludwig Wild.

00:01

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Stibůrek (Husár) – Procházka, Kracík, Divecký, Kalous, O. Petric, Tichý, Drobný, Vyskočil, Panna, Bohuněk, Velinský, Polák, Havrda, Hlaváček, Kuťák, Kysela, Špaček, Barkóci, Franc, Budík.

Eisbären Juniors Berlin: Šaripov (Gräubig) – Ehmann, Müller, Ollef, Erl, Stocker, Blank, Joecks, Federolf, Koslowski, Schlenker, Kabitzky, Butasch, Filin, Wild, Ramoser, Konopatzki, Grafenthin, Volynec, Mätthas, Bertholdt, Wissmann.

Rozhodčí: bude doplněno.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 22. Divecký (Špaček), 27. Barkóci (Divecký, Panna), 35. Pán (Budík) - 2. Olleff (Wild), 21. Kabitzky (Koslowski), 50. Ramoser (Grafenthin), 59. Grafenthin (Ramoser), 60. Schlenker (Koslowski)

HC Dynamo Pardubice: Stibůrek (Husár) – Procházka, Kracík, Divecký, Kalous, O. Petric, Tichý, Drobný, Vyskočil, Panna, Bohuněk, Velinský, Polák, Havrda, Hlaváček, Kuťák, Kysela, Špaček, Barkóci, Franc, Budík.