Žilina – Martin 3:2 (po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:5 (kon.) | Zvolen – Košice 3:4 (kon.)
Chomutov – Litvínov 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Beroun 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:4 (po s.n.)
Hr. Králové – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 5:5 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:2 (kon.)
Jihlava – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Litoměřice – Most 5:1 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:8 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:5 (1:3, 1:1, 1:1)
HK Bardejov
sk Úterý 04.09.2012, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • Přípravné zápasy

Lúči sa s vami Tomáš Batiz, prajem pekný zvyšok večera. (19:07:24)

Skončil sa prípravný zápas medzi Liptovským Mikulášom a Bardejovom výsledkom 3:5.

60:00

59:47
    V posledných sekundách hostia stále v útoku, strely zatiaľ blokuje obrana.

59:00
    Začala sa nám posledná minúta tretej tretiny, puk z pravej strany nahadzoval Hričina, skončilo to mimo, pretože pred Brunckom nebol žiaden hráč hostí.

57:26
    Bardejov dal gól!
    Hostia zrejme rozhodli kto dnes vyhrá zápas. Najskôr to nevyšlo v súboji 1 na 1, no vzápätí prišla prihrávka z pravej strany od Jasovského, po ktorej sa na druhej strane nemohol mýliť JURAJ DANCSÁK. Asistencie: Richard Jasovský, Matúš Chovan.

56:32
    Kuric sa dostal s pukom na ľavú časť ľadovej plochy, následná strela skončila mimo pravej brány.

55:31
    Do konca zápasu niečo menej ako päť minút, pri puku aktuálne domáci.

54:36
    Bardejov sa dlhšiu dobu nemohol dostať z vlastného pásma, nakoniec sa im to podarilo.

53:14
    Bartík vyváža puk cez stred, následne sa odhodlal aj k prudkej strele, ktorá končí iba u brankára.

51:28
    Niečo vyše osem minút nás delí do konca zápasu, na tresnú odchádza hráč hostí Valentín.

49:55
    Perfektná kombinácia hostí v presilovke, táto súhra rozložila obranu Mikuláša, ktorý mohol aj inkasovať, keď z ostrého uhla netrafil prázdnu bránu Dančák.

48:52
    Počas presilovky sa Bardejovu nejako nedarí ohroziť mikulášsku bránu, skôr naopak domáci sa doposiaľ dokázali hravo ubrániť.

48:00
    Vylúčenie na domácej strane, ľadovú plochu opúšťa Sajko.

47:15
    Macík vyhadzuje puk pri vlastnej streidačke, rozhodca tam zrejme videl teč, takže zakázané uvoľnenie nepíska. Oba mužstva v tom striedajú.

46:30
    Hra sa nám presunula pred Bruncka, ktorý sa do brány dostal na poslednú tretinu. Strela Macejka končí pod jeho lapačkou.

45:36
    Po vyhratom buly pred bránou Bardejova prišla strela od modrej z hokejky Baču, jeho pokus skončil mimo.

45:04
    Šanca aj na druhej strane, Česela spolu s Mihaličom išli sami na Bruncka, následne druhý menovaný aj zakončil. Dobrým zákrokom sa prezentoval Bruncko, ktorý lapačkou vyrazil strelu mimo bránu.

44:01
    Buly pred bránou Liptovského Mikuláša vyhral Bardejov, ten však o pár sekúnd nastrelil iba svojho hráča z čoho ťažil mikulášsky tím, ktorý sa dostal do brejku dvoch na jedného. Strela Kurica z pravej strany preletela o zákroku brankára tesne nad bránou.

43:35
    Liptovský Mikuláš znovu v šanci, po prihrávke z pravej strany v podaní Halaja zakončoval Ištócy, ktorý trafil iba betóny brankára.

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 12. Bartík (pen.), 26. Pekarčík (Holiga), 42. Kuric (Mravec) - 4. Valchař, 17. Mojdis (Belušár, Chovan), 20. Krčula (Belušár), 27. Česelka (Belušár, Tkáč ), 58. Dancsák (Jasovský, Chovan)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Bruncko) - Macík, Pour, Mezovský, Devečka, Janči, Kuric, Bača, Sajko, Mravec (C), Pekarčík, Matejka, Ištócy, Piatka, Bartík, Halaj, Poliaček, Kubovčík, Kubáň, Holiga, Galko.
    HK Bardejov: Andreanin (Marton) - Valentín, Jasovský, Mojdis, Hričina, Šimo, Stríž, Bochňa, Sabol, Macejko, Belušár, Polaček, Chouan, Tkáč, Hoďa, Krčula, Valchař, Česelka, Dancšák (C), Mihalič

Rozhodčí: Orolín, Paulíny, Bednár.