Hamburg – Luleå 1:4 (kon.) | Eisbären – Kärpät 3:0 (kon.)
Hamburg Freezers
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Luleå Hockey
Sobota 08.09.2012, 16:00 • Eishalle Rostock, Rostock • European Trophy

Lulea tedy i nadále zůstává v European Trophy neporažena, Hamburk naopak může zapomenout na účast na finálovém turnaji Red Bull Salute. (18:12:15)

60:00

59:28
    Luleå právě vstřelila branku!
    PAVEL SKRBEK dodává razítko na vítězství švédského týmu. Český bek ve službách Luley zakončil do prázdné brány a zvýšil na 4:1. Bez asistence.

58:24
    Domácí trenér si vybral oddechový čas, Kotschnew zůstává na střídačce a Hamburk to zkusí se šesti hráči v poli.

57:45
    Hamburk přežil i další oslabení, nyní má dvě minuty na dramatizaci duelu.

55:45
    Colin Murphy (HAM) - 2 min - hrubost + 10 min os. trest - nesportovní chování.

55:12
    Lulea kráčí k dalšímu vítězství, její cesta European Trophy je obdivuhodná.

54:02
    Domácí hrají v plném počtu.

52:02
    Daniel Nielsen (HAM) - 2 min - podražení.

51:41
    Švédský celek si bere zpět dvoubrankové vedení. CAM ABBOT obral soupeře o puk a po samostatné akci zavěsil mimo dosah Kotschnewa. Bez asistence.

48:00
    Už jen jednu branku ztrácí Hamburk. Pokud by Lulea náskok uhájila, zajistí si s největší pravděpodobností postup na finálový turnaj European Trophy.

46:33
    Hamburg Freezers právě vstřelil branku!
    Hamburk udeřil! Nicolas Krämmer po kombinaci překonal finského brankáře ve službách Luley a snížil na rozdíl jediného gólu. Asistence: Flaake, Köppchen.

45:00
    Hra se odehrává daleko od obou branek.

40:39
    Hned zkraje závěrečné třetiny se propracoval k zakončení Wolf, ale Freezers si musí na svou první branku počkat. Rautiu zachránila tyčka.

40:01

Lulea se prosadila v přesilovkách hned dvakrát v průběhu 28. minuty a půjde do třetí třetiny s náskokem. Němci musí zabrat.

40:00

38:34

36:34
    Nicolas Krämmer (HAM) - 2 min - držení.

Michal Špírek

Branky a nahrávky: 47. Krämmer (Flaake, Köppchen) - 28. Jakobs (Klaasen), 28. Hirschovits (Jakobs, Klasen), 52. Cam Abbott, 60. Skrbek

Hamburg Freezers: Kotschnew - Schubert, Westcott, Köppchen, Nielsen, Roy, Schmidt, Andrä, Bettauer - Flaake, Festerling, Wolf - Oppenheimer, Collins, Pettinger - Möchel, Reid, Murphy - Krämmer, Jakobsen, Dolak.
    Luleå Hockey: Rautio - Skrbek, Fransson, Jacobsson, Gunnarsson, Kilström, Jonsson, Sandström, Mannberg - Koivisto, Berglund, Persson - Porsberger, Hirschovits, Fabricius - Cam Abbot, Chris Abbot, Hedman - Vihko, Fogström, Jakobs.