Jihlava – Ústí n/L 4:3 (po s.n.) | Olomouc – Liberec 6:3 (kon.) | Zlín – Třinec 2:1 (kon.)
Motor ČB – HC Litvínov 1:2 (po s.n.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 4:5 (po pr.) | Pardubice – Vítkovice 5:4 (po pr.)
HC Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.) | Sparta – Slavia 6:1 (kon.)
po s.n.
HC Dukla Jihlava
4:3 (1:1, 2:0,0:2 - 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 08.09.2012, 12:00DHL Extraliga juniorů

Domácí tedy nakonec vyhráli dnešní zápas po nájezdech za stavu 4:3. Děkujeme za sledování dnešního onlajn přenosu a u dalšího zápasu napočtenou. (14:17:43)

A domácí nakonec nájezdy vyhrály. Ondřej Kubáč v posledním nájezdu trefil pouze beton Šťastného.

Další blafák. Jeho autorem byl Jiří Vala, ale štěstí také neměl, stav je stále 1:0.

Jakub Pořický zkoušel také blafák, ovšem už takové štěstí neměl - 1:0.

Davidu Horkému se ovšem povedl blafák na Petráska - 1:0.

Martin Hanzl ovšem také bránu těsně minul - 0:0.

Roman Mikeš bránu těsně minul. Za hosty pojede další nájezd Martin Hanzl.

Samostatné nájezdy začínají.

První nájezd pojede Roman Mikeš (JIH).

Ani prodloužení nakonec nerozhodlo o vítězi, takže budou za několik okamžiků následovat nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:38
    Na druhé straně ještě střílel Jakub Grin, ovšem těsně minul.

64:19
    Dvakrát za sebou pálil Filip Dundáček, ovšem obě jeho střely Petrásek zneškodnil.

62:25
    Milan Janák dorážel ještě střelu Jakuba Pořického, ale trefil pouze brankáře Šťastného.

61:00
    Jakub Pořický se pokoušel prosadit, ovšem bránu těsně minul.

60:01

Hostům se podařilo v závěru poslední třetiny vyrovnat zásluhou Martina Hanzla, takže bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 12. Mikeš, 23. Horký (Střecha, Vantuch), 23. Tobola H. (Mikeš), ?. Horký - 18. Kubáč (Grin, Vegner), 53. Hanzl, 59. Hanzl

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Fučík) - Zadražil, Pavlas, Tobola P., Dundáček, Tobola H. Žáček, Březka - Vala, Mikeš, Přidal - Prokš, Střecha, Horký - Štěpán, Vlček, Lupač - Kuchta, Gregar, Vantuch
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Novák) - Holeček, Smetana, Grin, Vegner, Ságer, Zdvořáček, Neumann, Málek - Štěpánek, Hanzl, Pořický - Musil, Kubáč, Fojt - Janák, Piewak, Bačák - Strnad, Jindřich

Rozhodčí: Blecha - Guth, Rittich