Havlíčkův Brod – Liberec 2:3 (kon.) | Třinec – Zlín 4:3 (po s.n.) | Motor ČB – Jihlava 3:0 (kon.)
Přerov – Vsetín 3:2 (po s.n.) | HC Litvínov – K. Vary 0:6 (kon.) | Písek – Hr. Králové 4:1 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 4:0 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 8:1 (kon.)
Sparta – Letňany 0:1 (odl.) | Olomouc – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Slavia – HC Kladno 4:5 (po s.n.)

Zlín právě vstřelil branku!
    V závaru před brankou se nejlépe zorientoval JAN GRYGERA a vyrovnává na 3:3. Asistence:Lumír Galuška, Filip Stránský.

48:33
    Adam Kofroň (TRI) - 2 min - nedovolené bránění.

46:10
    Petr Procházka (ZLN) - 2 min - nedovolené bránění.

43:30
    Jan Remeš (ZLN) - 2 min- hákování. Oba týmy hrají ve stejném počtu.

42:14
    Marek Pěnčík (TRI) - 2 min - faul kolenem.

33:11
    Třinec právě vstřelil branku!
    MAREK RŮŽIČKA dostává svůj tým opět do vedení a zvyšuje na 3:2. Asistence Lukáš Jašek.

12:02
    LUKÁŠ MOTLOCH se pomalu vydal za pukem, který třinečtí vyhodili ze třetiny. Zlínský brankář puk nahrál přímo na hokejku Motlocha a ten ho za to potrestal a vyrovnává na 2:2. Bez asistence.

30:25
    Adam Cienciala (TRI) - 2 min - hrubost.

23:05
    RICHARD KOBYLÍK tvrdou střelou propálil Svobodu a dostává svůj tým do vedení. Asistence: Dominik Hladiš.

21:28
    TOMÁŠ PAVLŮSEK zblízka vyrovnává na 1:1. Bez asistence.

19:39
    Adam Cienciala (TRI) - 2 min - držení.

17:26
    Marek Pěnčík (TRI) - 2 min - hákování.

13:54
    LUKÁŠ MOTLOCH si položil největšího muže ve Werk aréně a bez problému zasunul po zemi puk za brankovou čáru. Asistence: Vít Christov.

11:24
    Marek Růžička (TRI) - 2 min - sekání.

05:23
    Současně vyloučeni zlínský Petr Procházka za hákování a třinecký Lukáš Motloch.

02:27
    Současně byli vyloučeni na dvě minuty Lukáš Pěnčík za nedovolené bránění a zlínský Martin Haničinec za sekání. Oba týmy hrají ve stejném počtu.

Růžena Raszková

Branky a nahrávky: 14. Motloch (Christov), 13. Motloch, 34. Růžička (Jašek) - 22. Pavlůsek, 24. Kobylík (Hladiš), 50. Grygera (Galuška, Stránský)

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Cieslar) - Roman, Mičulka, Stránksý, Zahradníček, Bartoň, Walaski, Heider, Cienciala A., Růžička, Kovařčík M., Kovařčík O., Christov, Pěnčík, Kofroň, Trčka, Motloch, Pala, Kasala, Poruba, Jašek
    Berani Zlín: Příhonský (Haloda) - Kobylík, Remeš, Stuchlík, Velčovský, Tomek, Grygera, Procházka, Kužílek, Hlaváč, Gago, Haničinec, Bumbál, Zaremba, Pavlůsek, Dalajka, Vyoral, Stránský, Hladiš, Galuška

Rozhodčí: Šír - Vengřín, Záviský