K. Vary – Stříbrní Lvi 0:3 (kon.) | Patriot Budapešť – Loko Jaroslavl 1:2 (po s.n.)
po s.n.
Patriot Budapešť
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Loko Jaroslavl
Úterý 11.09.2012, 18:00 • Jegpalota Icecenter • MHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Po pondělní výhře 3:1 si hráči Patriotu jistě zvýšili sebevědomí a budou chtít na výkon z prvního zápasu navázat i dnes.

Do začátku utkání zbývá 12 minut a místní hlassatel ohlašuje sestavy v maďarštině a ruštině.

Patriot Budapešť: Boraroš (Ilašenko) - Kolařík, Soukup (C), Glemba, Salka, Božík, Dvořák, Bajaník, Kuřítko, Daniska, Piačka, Kubica, Trávníček, Dolnik, Fekti, Kamzík, Kochubej, Hardi, Nemes, Priganc, Csanyi.

Loko Jaroslavl: Homčenko (Glizin) - Petrov, Zakurin, Petrakov, Šamin, Maslov (C), Mokšancev, Krasnov, Ardašev, Rafikov, Gavrikov, Zyrjanov, Tankejev, Akamov, Gerasčenko, Železnov, Plastinin, Kulagin, Cvetkov, Zarukin, Jaroslavskij.

Zní hymny obou zemí.

Do zahájení druhého zápasu proti týmu Loko Jaroslavl zvývají jen okamžiky.

00:01

00:12
    Po 12 sekundách je zde postavení mimo hru Patriotu.

00:20
    A po chvilce zakázané uvolnění Loka.

00:58
    Na ledě jsou druhé formace.

01:23
    Pěkný obranný zákrok předvedl Trávníček (PAT).

02:00
    Ukázkový bodyček předvedl na červené čáře Manuchov.

02:51
    Dvě povedené střely Patriotu, ale ani jedna neskončila v brance.

03:31
    Krásná přihrávka Kubici (PAT) na najíždějícího spoluhráče a následná střela ke gólu nevedly.

05:01
    Do útoku se dral mladý Mokšancev (LKJ), ale byl zastaven v rohu kluziště. Poté mělo Loko ještě jednu střelu, ale ta minula branku.

05:32
    Vyloučen Mokšancev (LKJ) - 2 min

06:21
    Patriotu se nedaří, dostat se do pásma a vytvořit si příležitost k ohrožení branky.

07:03
    Až teď se ke střele dostal Bajaník (PAT), ale branku netrefil.

07:22

08:15
    Hra je zatím neurovnaná z obou stran. Je k vidění velké množství nepřesností.

08:37
    Vhazování ve středním pásmu po ofsajdu Patriotu.

08:48
    Další přerušení, tentokrát zakázané uvolnění v podání hráčů Jaroslavle.

09:09
    Po tvrdém souboju u mantinelu je vyloučen domácí Kolařík - 2 min držení.

10:01
    Loku se přesilová hra daří lépe neř Patriotu, několikrát ohrozili branku, až hru přerušil golman Boraroš.

10:26
    Konečně si i domácí oddechnou po vyhození přes všechny čáry.

11:02
    Loko Jaroslavl právě vstřelil branku!
    Na konci přesilové hry se prosadil HLEB ZYRYANOV. Asistence: Timofej Tankeev, Alex Železňov.

12:25
    Hráči Patriotu jsou zaskočeni a vytváří řadu nepřesností.

12:44
    Nyní se domácí snažili o ohrožení branky, ale jejich snaha záhy skončila.

13:42
    Dvě minuty dostává domácí Csanyi (PAT) za hákování, soupeř už se málem dostal k zakončení sám před golmanem.

14:47
    Domácí se nyní velmi dobře brání a dvakrát se jim již podařilo vyhodit kotouč.

15:42

16:00
    Hosté se v přesilové hře nebyli schopni dostat ani jednou do útočného pásma tak, aby byli nebezpeční.

17:05
    Ve hře Patriotu je velké množství nepřesností.

17:10
    Kotouč končí mimo mantinely a vhazovat se bude před Borarošem.

17:36
    V rohu kluziště domácí krásně vybojovali kotouč, ale nebyli schopni si vytvořit střeleckou příležitost.

18:26
    Puk končí v lapačce Boraroše. Ten chytá i v dnešním utkání jistě.

19:20
    Patriot má ještě v závěru třetiny možnost vyrovnat.

19:38
    Hezkou střelu vyslal kapitán Soukup (LKJ), ale ta přeletěla branku.

20:00

První třetina rozdělila přesilovou hru Patriotu.

Hra byla vyrovnaná s minimem šancí na obou stranách, ale Jaroslavli se podařilo využít přesilovou hru a hráči se tak odebírají do kabin za stavu 0:1.

Hráči už přijíždějí na ledovou plochu a vše je připraveno k zahájení druhé třetiny.

22:09
    Hezkou střelu vyslal na branku Loka Kamzik, ale Homčenko ji vykryl.

23:09
    Další střela, tentokrát pálil Fekti (PAT), ale beton golmana byl na správném místě.

23:22
    Zakázané uvolnění. Patriot vstoupildo sruhé třetiny s velkým odhodláním.

23:37
    Úplně osamocený Bajanik (PAT) před golmanem hezky tečoval, ale střela si do branky cestu nenašla.

24:52
    I hráči Jaroslavle se pomalu osmělují a vyrážejí do útoků

25:09
    Hezká střela od mantinelu v podání domácích. Homčenko připraven.

25:20
    Vyloučen domácí hráč Bajanik - 2 min.

25:45
    Domácí navazují na dobře ubráněná poslední oslabení a opět nepouštějí hosty do pásma.

26:32
    V oslabení se řítil sám na Homčenka Nemes (PAT), ale trefil jen jeho betony. Prozatím největší šance Patriotu.

27:15
    Nyní si lehce poradil Boraroš a schoval kotouč v lapačce.

27:20

27:43
    Boraros byl již překonán, ale na poslední chvíli se do střeli vrhl jeden z obránců a zamezil tak druhému gólu.

28:21
    Nyní se hra přelévá ze strany na stranu, je k vidění atraktivní hokej.

28:53
    Loko rozjíždělo slibnou akci z poza své branky a dostalo se až do útočného pásma, ale k ohrožení branky to nevedlo.

29:18
    Vhazování před Homčenkem

30:00
    Nyní Glemba s Hardim (PAT) hezky kombinovali a málem se dostali k zakončení.

33:02
    Rozhodčí nechtěně přiklepl kotouč na ruského hokejistu, který se řítil sám na Boraroše, ale již byl příliš blízko, aby mohl lépe zakončit

33:31

33:40
    Pěkná střela Dvořáka (PAT), ale jen do lapačky golmana.

34:25
    Kotouč opět v náručí golmana hostí.

34:31
    Nyní hezký pálil Piačka (PAT), ale obránci zblokovali ránu do ochranné sítě.

35:10
    Jaroslavl se dostávala do hezké akce, ale ta byla přerušena postavením mimo hru.

35:36
    V akci opět Piačka (PAT), který se ocitl sám před Homčenkem, ale ten ho vychytal.

35:54
    Domácí mají v této části třetiny jasnou převahu.

36:41
    Hra přerušena poté, co byla posunuta branková konstrukce za Homčenkem.

36:41
    Hráči využívají přerušení, než se vše opraví, k občerstvení

37:14
    Opět se hraje a utkání pokračuje ve stejném duchu, domácí hráči drží kotouč na svých hokejkách.

38:22
    Nyní mladíček Mokšancev (LKJ) zlobil před brankou Boraroše, ale obránci si s ním poradili.

39:13
    Aktivní Piačka (PAT) opět vystřelil a kotouč je opět v lapačce brankáře.

39:46
    Sporně odpískané postavení mimo hru, hráčí Patriotu se již řítili tři na dva.

40:00

Ve druhé třetině se domácí výrazně zlepšili, byli aktivní a vytvořili si i několik slibných příležitostí, ale branku se jim vstřelit nepodařilo a tak zůstává skóre po dvou třetinách 0:1.

Hráči již přijíždí na ledovou plochu.

Obě první formace již připraveny k úvodnímu vhazování třetí třetiny

40:01

40:31
    Ta začala tlakem Jaroslavle, ale ten uťal Boraroš (PAT)

41:03
    Úmyslný ofsajd, vhazuje se před brankou domácích

42:00
    Ke střele mezi kruhy se dostal Mokšancev, ale rána mu nesedla podle představ

42:45
    Obrovská šance Patriotu. Pře brankou byl osamocený Priganc (PAT), který mířil do horního rohu, ale Homčenko na poslední chvíli ramenem vyrazil.

43:50
    Dopředu se probíjeli hosté, ale domácí velmi pozorně brání.

44:26
    Jeden z ruských obránců ztratil hůl a následně měl Patriot převahu, ale nedokázal ohrozit branku.

45:03
    Zakázané ovolnění, vhazuje se po pravé ruce Homčenka.

45:56
    Ke střele se dostak Akamov (LKJ), ale Boraroš byl včas na svém místě a kotouč přikryl.

46:39
    Pěkná střela na druhé straně v podání Nemese (PAT)

46:46
    Vyloučen Krasnov - 2 min

47:10
    Kapitán Soukup (PAT) pálil na branku od modré, ale střela byla zblokována do rohu kluziště.

47:30
    A další střela, tentokrát v podání Dvořáka (PAT)

47:54
    Patriot hraje přesilovou hru aktivně, ale na vstřelení branky to zatím nestačí.

48:45
    Opět pěkná rána Soukupa, tentokrát nebezpečnější, ale opět bez úspěchu.

48:46

49:48
    Nyní měli domácí štěstí, Kulagin (LKJ) najížděl ze strany, vystřelil, ale trefil nej spojnici tyče a břevna.

50:36
    Utkání sleduje stejně jako včera přibližně 200 diváků.

51:44
    Hosté měli chvilkovou převahu, ale kotouč je opět na hokejkách domácích

52:10
    Slibnou šanci měli domácí hráči, ale Homčenko byl připraven u své levé tyčky

52:38
    Patriot právě vstřelil branku!

Je vyrovnáno. V závaru před brankou se nejlépe zorientoval MARTIN KUŘÍTKO. Asistence Matěj Soukup