PSG – Toulouse 2:0 (kon.) | Remeš – Montpellier 3:1 (kon.)
Stade de Reims
3:1 (1:0)
Montpellier HSC
Pátek 14.09.2012, 20:45Francouzská Ligue 1 Uber Eats

S konstatováním, že nováček z Remeše porazil Montpellier 3:1, se s Vámi loučím a všem přeji příjemnou a ničím nerušenou noc! (22:41:48)

Je konec! Stade de Reims v krásném zápase přehrálo Montpellier 3:1 a posouvá se v tabulce před svého dnešního soupeře. Hosté přitom ve druhé půli vyrovnali, v 56. minutě se trefil střídající Cabella, který v té chvíli nebyl na trávníku ani celou minutu. Šťastnější však dnes byli domácí. V 71. minutě Glombard předvedl nádherné sólo zakončené gólem a stejný hráč ještě v závěru připravil pojistku pro Courteta. Loňský šampión tak zůstává pouze na čtyřech bodech. Fotbalisté Montpellieru přitom nehrají špatný fotbal, ale oproti loňsku chybí góly Oliviera Girouda.

90+3
    Estradovi nechybělo mnoho ke gólu. Vypálil ze třiceti metrů a balón minul tyč jen o pár desítek centimetrů.

90+3
    Poslední minuta nastavení. Remeš navíc u míče.

90+2
    Rozehrávka nakrátko a držení míče u rohového praporku. Domácím to ale nevyšlo podle představ a vhazují hosté.

90+2
    Domácí budou rozehrávat rohový kop. Pochopitelně nepospíchají.

90+1
    Estrada to zkusil přímo, mezi tyče se netrefil.

90
    Tak ještě tři minutky. Hosté budou rozehrávat trestný kop.

90
    Domácí fanoušci v euforii. Není divu, Montpellier je stále úřadujícím šampiónem.

87
    Belhanda předváděl u brankové čáry krásné technické kousky. Pro Montpellier z toho vzešla hlavička Mouniera, která ale brankáře neohrozila.

86
    Reims právě vstřelilo branku!
    Je asi rozhodnuto! Glombard opět ukázal svou genialitu. Znovu předvedl krásný průnik, poté si narazil míč se spoluhráčem a ze strany postupoval na gólmana. Místo zakončení však poslal balón na zadní tyč a tam jej do prázdné brány uklidil střídající GAETAN COURTED - 3:1.

85
    Chybující Bocaly odevzdal míč domácím.

85
    Z hranice šestnáctky vystřelil Cabella, ale Agassa míč nadvakrát lapil.

83
    Ve vápně se dostal ke střele Bocaly. Byl to ale hodně nepovedený pokus, který skončil o několik metrů vedle tyče.

82
    Hráči Montpellieru se teď nemohou dostat do tlaku. Domácí hrají velice dobře.

81
    Žlutou kartu viděl hostující Bedimo. Srazil unikajícího Glombarda.

80
    Až příliš důrazný byl domácí Courtet, který v hostujícím vápně přišlápl stopera Hiltona.