PSG – Toulouse 2:0 (kon.) | Remeš – Montpellier 3:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
2:0 (1:0)
Toulouse FC
Pátek 14.09.2012, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (23:05:56)

PSG v předehrávce 5. kola zvítězilo na svém stadionu 2:0 nad Toulouse. V 38. minutě otevřel skóre utkání argentinský reprezentant Javier Pastore. V druhém poločase poté po další rychlé akci skóroval Zlatan Ibrahimovič, jemuž míč přinesl na zlatém podnose Jeremy Menez. Paříž si tak připisuje druhou výhru v řadě a stále zůstává v letošním ročníku neporažena.

90+4
    Domácí mají možnost volného přímého kopu, je jasné, že utkání dnes vyhrají.

90+2
    První žlutá karta pro hosty, vidí ji Sissoko.

90+2
    Nene si neporozuměl s Ibrahimovičem.

90
    V dnešním utkání se budou nastavovat 4 minuty.

89
    Ibrahimovič předvedl zajímavou patičku na polovině hřiště.

88
    Toulouse naposledy střídá, pro dnešek má dohráno Didot, kterého nahradil Regattin.

86
    Alexovu hlavičku vyhlavičkoval Capoue z brankové čáry!

85
    Roh domácích rozehraje Nene.

83
    Poslední střídání domácích, posledních pár minut si zahraje Armand, který vystřídal Verrattiho.