Jihlava – HC Plzeň 0:5 (kon.) | Kometa Brno – HC Kladno 1:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 1:5 (kon.)
Zlín – HC Litvínov 4:5 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Slavia – Liberec 6:3 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 3:7 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
HC Plzeň 1929
Sobota 22.09.2012, 12:00DHL Extraliga juniorů

52:15
    Síly na ledě se vyrovnávají, Roman Mikeš (JIH) jde pykat za sekání.

52:12
    Tomáš Noga (PLM) je potrestán dvěma minutami za hákování.

48:31
    Šťastnému se nelíbil přístup dorážejícího Indráka, a tak se po něm ohnal. Bránit svého parťáka šel Marcel, který srazil domácího gólmana na zem. To vyvolalo potyčku, která končí uložením trestu Jiřímu Kepkovi (PLM) a Hynku Tobolovi (JIH).

36:56
    Současně jsou vyloučeni Jan Schleiss (PLM) za sekání a Patrik Přidal (JIH) za hrubost.

34:03
    Nedorozumění Pěšky a Slavíka jede řešit až rozhodčí. Pěška se provinil naražením zezadu, což se samozřejmě Plzeňským nelíbilo. Hráč Jihlavy dostává dvouminutovou stopku a navrch trest za nesportovní chování.

26:18
    Na trestnou lavici míří Jan Schleiss (PLM) za vysokou hůl, přisedá si k němu Filip Mašek (PLM), který je potrestán osobním 10 minutovým trestem za nesportovní chování.

24:20
    Nyní bude oslaben domácí tým, Erik Polívka (JIH) je vyloučen za hrubost.

21:14
    Roman Přikryl (PLM) se provinil držením hole, a tak odjíždí na trestnou lavici.

11:31
    Jihlava si poprvé zahraje přesilovku. Matyáš Kubík (PLM) je vyloučen za držení.

04:49
    Výborný obranný zákrok nyní předvedli Jícha s Dundáčkem, kteří si lehli do střely hostů. Současně však fauloval Ondřej Pěška (JIH), takže domácí jdou opět do čtyř.

02:13
    Máme tu první vyloučení zápasu - Tomáš Střecha (JIH) si odpyká dvě minuty za podražení.

Diana Váňová

Branky a nahrávky: 29. Tulačka (Slavík), 34. Schleiss (Pejchar), 51. Schleiss (Noga, Mašek), 58. Zimmermann (Schleiss), 60. Pejchar (Přikryl, Šimandl)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Fučík) - Dundáček, Jícha, Březka, Tobola H., Žáček, Polívka - Vala, Pěška, Přidal - Gregar, Mikeš, Kuchta - Horký, Střecha, Štěpán - Vantuch, Vlček, Lupač
    HC Plzeň 1929: Příhoda (Brabec) - Houfek, Slavík, Andrlík, Marcel, Kubík, Tichý, Moravčík, Šmíd - Schleiss, Mašek, Zimmermann - Indrák, Přikryl, Kepka - Bastl, Tulačka, Noga - Šimandl, Pašek, Pejchar

Rozhodčí: Pešina - Jindra, Kopal