Mladá Boleslav – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Přerov – Olomouc 5:4 (po s.n.) | Třinec – Havířov 6:4 (kon.)
Zlín – Vsetín 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 6:3 (kon.)
Letňany – Chomutov 2:8 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 1:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 6:2 (kon.) | K. Vary – HC Kladno 4:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 22.09.2012, 16:00 • Svijanská arena • Extraliga staršího dorostu

52:17
    Tygrům se teď pokus o vyrovnání ztíží, Matouš Bělohorský (LIB) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

47:40
    Tak místo branky tu bude přesilovka domácích, Lukáš Anděl (JIH) dostává dvě minuty za sekání.

45:40
    Matúš Belovič (LIB) teď ošklivě vystrčil koleno proti Bambulovi a není se čemu divit, že ho pak Čermák vyzýval na pěstní souboj. Za nepěkný faul dostává liberecký forvard dvě minuty.

37:55
    Šťáva (LIB) dnes už potřetí na trestné, tentokrát za hákování.

29:07
    Na trestnou lavici odchází Šťáva (LIB), provinil se podražením.

23:24
    Teď ale Jihlava ve velké šanci a bude z toho přesilovka. Anděl strávil před brankou Stezky dlouhý čas, a tak ho Tomáš Havlín (LIB) odstavil krosčekem.

16:23
    Hosté jdou do tří, Lukáš Jícha (JIH) vyhodil kotouč mimo hřiště.

15:10
    Jaroslav Hotař (JIH) se ale provinil vražením na hrazení, domácí míří do početní výhody.

11:49
    Domácí obrana si pomohla faulem, Michael Klinger (LIB) jde pykat za hákování.

05:21
    Ondřej Šťáva (LIB) dostává dvouminutový trest za sekání.

03:26
    Při nepřehledné skrumáži u hrazení ve středním pásmu si sudí všiml faulu. Simon Beran (JIH) odchází na trestnou lavici za faul loktem.

Radoslav Vavřina

Branky a nahrávky: 22. Škoda (Belovič), 23. F. Chlapík (Gecko, Král) - 1. J. Mandát, 24. Mahút (Košař, Severa), 43. J. Mandát

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) - Babec, Šťáva, Kalfiřt, M. Šír, Hrníčko, Belovič, Klinger, F. Chlapík, Havlín, Král, Gecko, Škoda, Zedek, Divila, Havlas, Heřmánek, Račický, Bělohorský.
    HC Dukla Jihlava: Vacek (Svoboda) - Čermák, Kosař, Severa, J. Mandát, Žuček, Dvořák, Půža, M. Mandát, Mahút, Bambula, Hotař, Beran, Jícha, Port, Anděl.

Rozhodčí: Wagner - Grundler, Hejl.