Chabarovsk – Minsk 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Jekatěrinburg 4:2 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 2:3 (po s.n.)
HC Slovan – Chanty-Mansijsk 4:3 (po s.n.)

Vítěznou branku vstřelil MAREK KVAPIL.

DMS 3: Cvetkov střílí bekhendem gól a jeho tým vítězí! 1:3.

KZN 2: Pesonen také proměnil. 1:2.

DMS 2: Kvapil střílí gól! 0:2.

DMS 1: Ovečkin si položil gólmana a bekhendem střílí gól. 0:1.

59:40
    Nepříjemná situace pro domácí. Vyloučen je Kuljaš (KZN) - 2 minuty za držení.

55:27
    Velká šance domácího týmu! Abdullin natřikrát dorážel odražený kotouč, ale vždy trefil jen gólmana.

54:30
    Současně vyloučeni Morozov (KZN) a Pestunov (DMS) - 2 minuty za sekání.

39:53
    Vyloučen Babenko (DMS) - 5 minut za vražení + DKU.

38:54
    Pesonen (KZN) a Kvapil (DMS) - 2 minuty za hrubost.

35:48
    Kvapil (DMS) - 2 minuty za vysokou hůl.

34:51
    KONSTATNTIN VOLKOV dostal přihrávku zpoza branky a zakončuje pod horní tyčku. Asistence: Konstantin Gorovikov, Alexander Ovečkin.

33:50
    Vyloučen Bodrov (KZN) - 2 minuty krosček.

27:40
    Po střele Graňáka z bezprostřední blízkosti byl před Barulinem menší chaos, gólman se však rychle zorientoval a puk zalehl dříve, než se do něj trefil jeden z útočníků.

26:38
    Hosté si zahrají další početní výhodu. Na trestnou usedá Kapanen (KZN) - 2 minuty za hákování.

21:54
    Velikov (DMS) - 2 minuty za hákování.

19:45
    Petrov střílel z příliš ostrého úhlu, gólman si s pukem poradil.

18:49
    Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen Volkov (DMS) - 2 minuty za sekání.

18:23
    Potrestán Immonen (KZN) - 2 minuty za nedovolené bránění.

Další přesilovka pro hosty. Potrestán Golubev (KZN) - 2 minuty za podražení.

9:48
    Vyloučen Abdullin (KZN) - 2 minuty za hákování.

11:15
    Hosté využívají přesilovku. Dělovku od modré vyslal Maxim Solovjev, a za brankovou čáru puk doklep DENIS TOLPEKO. Asistence: Maxim Solovjev, Janne Jalasvaara.

09:05
    Kazaň vstřelila branku!
    DENIS ZARIPOV poslal puk bekhendem ke vzdálenější tyčce. Asistence: Vadim Chomitskij.

2:45
    Výborný vstup do zápasu. První branku střílí KONSTANTIN KORNĚJEV. Asistence: Ilja Nikulin, Denis Abdullin.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 3. Kornějev (Nikulin, Abdullin), 10. Zaripov (Chomitskij) - 12. Tolpeko (Solovjev, Jalasvaara), 35. Volkov (Gorovikov, Ovečkin), 65. Kvapil

Ak Bars Kazaň: Barulin (Garipov) - Nikulin, Kornějev, Kuljaš, Medvěděv, Chomitskij, Zacharčuk, Jarullin - Zaripov, Kapanen, Morozov - Těreščenko, Lukojanov, Petrov - Pesonen, Immonen, Obuchov - Golubov, Abdullin, Bodrov.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) - Novák, Graňák, Jalasvaara, Solovjov, Velikov, Mironov, Barancev - Volkov, Gorovikov, Ovečkin - Babenko, Šafigulin, Kasjančuk - Cvetkov, Kokarev, Tolpeko - Pestunov, Goldenkov, Kvapil.

Rozhodčí: Vasiljev, Gusev - Koršak, Černyšev