Zlín – Třinec 3:4 (po pr.) | HC Kladno – Slavia 4:2 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.)
Vsetín – Přerov 6:3 (kon.) | Hr. Králové – Písek 1:5 (kon.) | Letňany – Sparta 2:9 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 0:3 (kon.) | Havířov – Vítkovice 4:2 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 7:3 (kon.)
Berani Zlín
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 05.10.2012, 15:00 • PSG aréna, Zlín. Kapacita: 529 diváků. • Extraliga staršího dorostu

Utkání končí vítězstvím Třince v poměru 4:3 v prodloužení. Třinečtí tak dokázali navázat na výborné výkony v úvodu sezóny a připisují si už osmé vítězství v devátém duelu. Ze Zlína je to vše, děkujeme za pozornost! (17:11:54)

60:52

61:04
    Třinec právě vstřelil branku!
    Domácí měli puk za vlastní brankou pod kontrolou, ale Kovařčík ho vybojoval, nahrál před bránu LUKÁŠI KASALOVI, a ten se trefil do šibenice. Asistence: Ondřej Kovařčík.

60:01

Šedesát minut hry vítěze neurčilo, za pár okamžiků bude zahájeno prodloužení. Třinec má k dipozici ještě 52 vteřin dlouhou přesilovou hru.

60:00

58:52
    Oddechový čas pro hosty.

58:52
    Komplikace pro Zlín, Miroslav Zaremba vyloučen na dvě minuty za hákování.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:41

54:30

52:10
    Hostující Marek Růžička trefuje tyč zlísnké branky. Další obrovská příležitost Třince.

53:41
    Bude se hrát ve čtyřech. Třinecký Lukáš Motloch potrestán dvěma minutami za podražení.

52:30
    Zlínský Tomáš Pavlůsek dostává dvouminutový trest za sekání.

48:20
    Hosté jeli do přečíslení tří na dva, ADAM KOFROŇ dostal přihrávku zprava od Kovařčíka na střed a střelou mezi betony srovnal na 3:3. Asistence: Ondřej Kovařčík a Adam Cienciala.

42:55
    Domácí Michal Stuchlík trefil ránou od modré tyč třinecké branky.

44:31
    Zlín právě vstřelil branku!
    Po pohledné přesilovkové souhře vystřelil PATRIK DALAJKA z vrcholu kruhu a trefil se přesně mezi tyč a lapačku gólmana Svobody. Asistence: Michal Hlaváč a Richard Kobylík.

Marek Janoš

Branky a nahrávky: 11. Dalajka (Hlaváč), 34. Galuška (Kužílek), 45. Dalajka (Hlaváč, Kobylík) - 21. Mičulka (Zahradníček, Růžička), 28. Kofroň (Heider), 49. Kofroň (Kovařčík, Cienciala A.), 62. Kasala (Kovařčík)

Berani Zlín: Haloda (Příhonský) – Kobylík, Hlaváč, Stuchlík, Pelánek, Haničinec, Bumbál, Zaremba, Velčovský, Tomek, Pavlůsek, Dalajka, Procházka, Vyoral, Stránský F., Hladiš, Galuška, Malý, Kužílek.
    HC Oceláři Třinec: Svoboda (Cieslar) – Polášek, Kovařčík M., Růžička, Kovařčík O., Pěnčík, Kofroň, Mičulka, Motloch, Stránský D., Zahradníček, Bartoň, Kasala, Poruba, Pala, Jašek, Heider, Cienciala A.

Rozhodčí: Langer – Novák, Laczko