Prievidza – Trebišov 3:4 (po pr.) | Prešov – Trnava 6:5 (po pr.) | Spišská N. Ves – Detva 7:3 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 1:2 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 3:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 4:6 (kon.)
HC Prešov 07
6:5 (1:1, 4:2, 0:2)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 05.10.2012, 17:00 • Ice Aréna Prešov • 1. liga (SR)

Skončil sa zaujímavý zápas. Spočiatku sa zdalo, že Prešov to dotiahne do pohodlného víťazstva. Hneď v úvode ale dostali gól, ktorý ich ešte viac naštartoval a súpera prestrieľali v 1.tretine 19:4. Do 2. tretiny nastúpili Trnavčania ako vymenený. Prešov veľmi koncentrovane napádali už pri vlastnej rozohrávke, čo im v hneď v úvode prinieslo aj gól. Následne trošku povolili a z toho rezultovali ďalšie góly a zrazu prehrávali 5:3. V poslednej tretine sa hralo na obe bránky. Trnava dokázala vyrovnať na 5:5, pričom má na tom určite zásluhu aj Matej Mišur, ktorý skóroval v zápase 3x. V predĺžení po prečíslení skórovali už len domáci, ktorí sa napokon tešili z víťazstva.
    Prešov sa momentálne nachádza na 5.mieste a Trnava na 8. mieste.
    V najbližšom zápase Prešov cestuje do Michaloviec a Trnava privíta domá Spišskú Novú Ves.

Ďakujem za pozornosť. (19:13:54)

61:28
    Prešov dal gól!
    Prešov napokon víťazi. Ponad padajúceho obrancu nahrával Románek. VLADIMÍR KUBUS si spracoval puk, počkal si na pohyb brankára a do proti pohybu skóruje. Asistencie Románek a Loydl.

60:01
    Začalo predĺženie.

Zápas nám bude pokračovať o malú chvíľku. Bude sa hrať 4 na 4.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:51
    Šišmič tesne minul pravú žŕdku Kmeťovej bránky. Jeho strela bola posledná v riadnom hracom čase.

59:00
    Minúta do konca 3. tretiny.

58:39
    Segľa z pravej strany strieľal. Petrovič ani sám nevie, ako vyráža puk. Skvelý zákrok.

57:24
    Trnava akoby dostala krídla.

56:03
    Trnava dala gól!
    Nenápadna strela prešla až ku Kmeťovi. Ten puk vyrazil a nešťastne sa odrazil k MATEJOVI MIŠUROVI, ktorý skóruje, pričom zaznamenal hattrick. Asistencie Baran a Hronec.