Třinec – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Přerov – Zlín 2:6 (kon.) | HC Litvínov – HC Kladno 5:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 2:9 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 7:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 4:3 (po s.n.)
Písek – Mladá Boleslav 4:3 (po s.n.) | Slavia – Chomutov 1:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:7 (kon.)
Motor ČB – Hr. Králové 3:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
HC Kometa Brno
Sobota 06.10.2012, 12:00Extraliga staršího dorostu

Pro dnešní utkání je to vše, děkuji za pozornost a přeji vám krásný zbytek dnešního dne. (14:06:52)

60:00

59:54
    Třinecká lavička je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Kometa si ještě zahraje přesilovku. Trest odpykává Michal Kovarčík.

59:25
    Brněnští si nevytvářejí závěrečný tlak a vypadá to, že Třinečtí si už náskok pohlídají.

38:00
    Hlasatel zahlásil poslední dvě minuty druhé třetiny a Kometa je v útočném pásmu na puku.

37:21
    O kotouč se bojuje v rohu kluziště, rozhodčí jsou prozatím klidní a nezastavují hru.

56:47
    Jan Vaverka střílel na domácího brankáře, ale už z velmi špatné úhlu, a tak tento pokus nebyl příliš nebezpečný.

56:12
    Hra se přesune před bránu domácích, kvůli icingu. Toho by mohla Kometa využít a zkusit něco vymyslet.

55:50
    Brno si vybírá oddechový čas, zřejmě se ještě pokusí zvrátit vývoj utkání.

55:50
    Píská se zakázané uvolnění Komety.

54:59
    Na puk si po delší době sáhl i Svoboda, jeho zákrok byl sebevědomý a nedovolil hostům zmocnit se volného kotouče.

54:32
    Přesilová hra Třinci končí.

53:45
    Lukáš Kasala trefil od modré lajny levou tyč! Kometa teď měla obrovské štěstí.

53:09
    Hosté jsou již kompletní a domácím začíná zkrácená přesilová hra.

53:04
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách a tomu taky odpovídá otevřená hra.

52:32
    Radim Zohorna si jde sednout na dvě minuty za zdržování hry.

52:18
    Ocelářům se povedlo vyhodit kotouč a rychle střídají své řady.

51:44
    Brno prozatím drží útočné pásmo a ještě nepustili Třinecké k puku.

Luboš Olszar

Branky a nahrávky: 30. Kovařčík O. (Motloch), 33. Mičulka (Kovařčík O.), 49. Heider (Motloch) - 21. Kubeš (Vlček)

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Cieslar) - Polášek, Mičulka, Stránský, Zahradníček, Bartoň, Cienciala A. - Kovařčík M, Růžička, Kovařčík O., Pěnčík, Kofroň, Motloch, Pala, Kasala, Lorek, Jašek, Heider.
    HC Kometa Brno: Jekel (Ptáček) - Koch, Štancl, Marcello, Švejda, Vlček, Hájek - Vaverka, Denk, Kozel, Dymáček, Nohel, Ondráček, Koblížek, Balaštík, Garčic, Kusko, Zohorna, Boltvan, Grunwald, Kubeš.

Rozhodčí: Koliba - Patrman, Gančařík