Opava – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Řisuty – Bílina 3:2 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:2 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Karviná (Baník) – Přerov 1:3 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Nymburk 9:1 (kon.) | Klatovy – Tábor 6:3 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Milevsko – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 6:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 0:2 (kon.)
Pelhřimov – Chotěboř 4:10 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
9:1 (3:0, 0:1, 6:0)
NED Hockey Nymburk
Sobota 06.10.2012, 17:00 • ZS TEZA (3500) • 2. liga skupina Střed (ČR)

Dnešní utkání sleduje 887 diváků.

To je pro dnešek z Hodonína vše. U dalších online přenosů ze zápasů Drtičů se těšíme napočtenou. (19:15:27)

Z očekávané bitvy o první místo se nakonec stala exhibice Drtičů. Ti si tak upevnili vedoucí místo v tabulce.

60:00

58:41
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Střelu Skočovského Kareš s vypětím sil udržel na brankové čáře, ale proti dorážce JAKUBA SAJDLA už byl bezmocný. Asistence: David Skočovský.

58:11
    Zakončení vzal na sebe LUKÁŠ POPELA, tvrdě vystřelil a propálil Kareše. Ten toho opět přes skrumáž hráčů moc neviděl. Asistence: Petr Pokorný.

56:47
    Hosté vývoj utkání neunášejí. Vyloučen Jonáš (NYM) - 2 minuty hákování. 5/3. Přemysl Sedlák (NYM) - 10 minut osobní trest.

56:25
    Vyloučen Martinec (NYM) - 2 minuty sekání.

56:04
    Poměrně lehké nahození RADIMA ŠŤASTNÉHO propadlo Karešovi do branky. Asistence: Petr Peš.

55:12
    Vyloučen Bílek (NYM) - 2 minuty + 10 minut osobního trestu za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Drda.

54:40
    MATĚJ CHARVÁT vybruslil z rohu mezi kruhy a vystřelil. Puk prošel přes skrumáž před brankou až do sítě. Kareš zřejmě vůbec nic neviděl. Asistence: Ivan Oško.

53:11
    Krásný moment PETRA PEŠE. Domácí útočník sám před brankou "vykoupal" Kareše a pověsil puk pod břevno. Asistence: Vladimír Stejskal, Petr Pokorný.

52:42
    Tempo hry mírně opadlo. Snažit by se měl především Nymburk.

50:50

50:35
    Domácí v plném počtu. 5/4.

48:50
    Vyloučen Dvořák (NYM) - 2 minuty podražení. 4/4.

48:35
    Vyloučen Oško (HOD) - 2 minuty podražení.

48:21
    Domácí v plném počtu. Hosté se v přesilovce vůbec neprosadili.

46:21
    Vyloučen Kuba (HOD) - 2 minuty hákování.

Václav Urubek

Branky a nahrávky: 2. Medřický (Kuba), 11. Medřický, 13. Sajdl (Fiedler), 41. Kříž (Sajdl, Pokorný), 54. Peš (Stejskal, Pokorný), 55. Charvát (Oško), 57. Šťastný (Peš), 59. Popela (Pokorný), 59. Sajdl (Skočovský) - 22. Martinec (Šefl)

SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Jež) - Oško, Skočovský, Pokorný, Svoboda, Šťastný, Randa, Popela, Miklík - Charvát, Kříž, Fiedler, Špok, Stejskal, Červenka, Medřický, Smetana, Peš, Sajdl, Kuba, Kučera
    NED Hockey Nymburk: Kareš (Matoušek) - Knesl, Malinský, Šefl, Sem, Kozák, Vlach, Tregl, Velechovský, Sedlák, Martinec, Dvořák, Jonáš, Bílek, Belay, Šimek, Drda