Opava – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Řisuty – Bílina 3:2 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:2 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Karviná (Baník) – Přerov 1:3 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Nymburk 9:1 (kon.) | Klatovy – Tábor 6:3 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Milevsko – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra Praha 6:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 0:2 (kon.)
Pelhřimov – Chotěboř 4:10 (kon.)
konec
HC Milevsko 1934
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 06.10.2012, 18:002. liga skupina Západ
Předzápasové kurzy
     
    60:00
    Konec zápasu. (20:24:16)
     
    59:44
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Střelou do prázdné branky se prosazuje MAREK JÁCHYM Asistence: Jakub Loučka.
     
    58:52
    2 minuty za hákování dostává milevský Michal Štych.
     
    58:40
    Vyloučen domácí obránce Michal Klíma na 2 minuty za hrubost a útočník Jan Sýbek na 10 minut osobní trest.
     
    58:10
    Poslední dvě minuty utkání. Vhazování před kláštereckou brankou.
     
    57:02
    2 minuty za vražení dostává domácí Paule a 2 minuty za vražení dostává hostující Jáchym.
     
    56:13
    Oba týmy hrají v plném počtu.
     
    55:11
    Klášterec právě vstřelil branku!
    A Klášterec hry 4 na 4 využívá ke střelení branky. Po přihrávce od Libora Řepíka se prosazuje střelou na zadní tyč STANISLAV ŠKORÍK. Asistence: Libor Řepík.
     
    54:13
    Teď upřel rozhodčí Milevsku přesilovou hru a překvapivě vylučuje jak domácího Kořánka na dvě minuty za hrubost, tak hostujícího Maška na dvě minuty za nedovolené bránění.
     
    52:08
    Špatné zpracování Davida Homolky znamenalo šanci pro kláštereckého Škoríka. Jeho střelu brankář Pipek dobře zlikvidoval.
     
    51:31
    Domácí v plném počtu.
     
    50:48
    Sám na brankáře Damaška ujížděl Jan Sýbek. Směřoval střelu mezi betony hostujícího brankáře, ale nedal.
     
    50:35
    Z pravého kruhu střílel klášterecký Škorík, brankář Pipek jeho střelu zlikvidoval.
     
    49:31
    Vyloučen domácí David Homolka na dvě minuty za napadení.
     
    48:53
    Nebezpečně se rozjížděli hostující hráči do milevského pásma, vše ukončil až puk, který se ocitl v ochranné síti.
     
    47:08
    Nebezpečně střílel klášterecký Miklovič, brankář Pipek dobře zareagoval a ramenem střelu vyrazil.
     
    43:44
    V přečíslení dva na jednoho se ocitli nahrávající Milan Kořánek a střílející Pavel Procházka. Těsně netrefil prázdnou branku.
     
    43:15
    Krásná střela Michala Štycha jen těsně vedle hostující branky.
     
    41:42
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    JIŘÍ FOŘT proměňuje trestné střílení střelou nad vyrážečku brankáře Damaška.
     
    41:42
    Nařízeno trestné střílení za faul kláštereckého Kolčavy na Jiřího Fořta.
     
    41:36
    Domácí v plném počtu.
     
    30:55
    Milevsko hraje ve čtyřech.
     
    40:01
    Stále pokračuje hostující přesilovka 5 na 3.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    Druhá třetina skončila nerozhodným výsledkem 1:1. Za hostující tým dával gól Jiří Dostál, snížení zařídil milevský Josef Urbanec. Třetí třetina začne přibližně v 19:40.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    39:36
    Dvouminutový trest za hrubost si odpyká milevský Pavel Srdínko.
     
    38:55
    2 minuty za sekání dostává domácí Jan Sýbek.
     
    37:58
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Tak přece se Milevsko dočkalo. Po přihrávce od Pavla Procházky se ze samostatného úniku prosazuje JOSEF URBANEC. Asistence: Pavel Procházka, Michal Štych.
     
    37:30
    Klášterec mohl přidat třetí gól. Sám na milevského Pipka ujížděl Miklovič. Domácí gólman jeho střelu zlikvidoval.
     
    36:52
    Hra je rozkouskovaná, nepřesná a plná zakázaných uvolnění.
     
    33:36
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Hostující celek využívá druhou přesilovku. Po pěkné přihrávce od Vlastimila Salače se střelou nad lapačku brankáře Pipka prosazuje JIŘÍ DOSTÁL. Asistence: Vlastimil Salač, Jakub Loučka
     
    32:56
    Milevský David Cifreund vyloučen na dvě minuty za podražení.
     
    32:35
    Z levého kruhu vystřelil klášterecký Mála. Gólman Pipek byl připraven.
     
    31:55
    Domácí v plném počtu.
     
    31:10
    Klášterec se nedokázal usadit v útočném pásmu.
     
    29:55
    Domácí tým potrestán na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Ivo Novák.
     
    29:40
    Teď domácí zachránila horní tyč. Střelou z levého kruhu jí orazítkoval útočník Škorík.
     
    27:53
    Nyní Klášterec držel domácí v obranném pásmu. Vše ukončil až brankář Pipek, který chytil puk do náručí.
     
    27:16
    Milevsko v plném počtu.
     
    26:26
    Domácí tým hraje ve čtyřech.
     
    26:13
    Tři nebezpečné střely vyslali hostující obránci. Se všemi si výborně poradil brankář Pipek.
     
    25:16
    2 minuty za hrubost dostává milevský Procházka. Klášterec má přesilovku 5 na 3.
     
    25:15
    Od modré nebezpečně vystřelil klášterecký Mašek. Brankář Pipek jeho střelu hezky vyrazil.
     
    24:26
    Domácí tým trestán na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Josef Urbanec.
     
    24:24
    Hosté v plném počtu.
     
    23:00
    Přihrávku mezi kruhy dostal Michal Štych, ovšem brakáře hostí nepřekonal. Další střelou od modré se prezentoval Cifreund- branku přestřelil.
     
    22:24
    Klášterecký Jiří Dostál vyloučen na dvě minuty za faul loktem.
     
    21:50
    Z pravé strany najížděl sám na brankáře Pipka hostující Toman. Domácí gólman jeho pokus vyrazil.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    Skončila první třetina mistrovského utkání mezi Milevskem a Kláštercem. Jediný gól první třetiny dal hostující Toman v 9. minutě. Poté mělo Milevsko 5ti minutovou přesilovku, kterou nevyužilo. Hra je velmi neurovnaná, plná nepřesností a chyb. Další třetina začne přibližně v 18:50
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    19:16
    Z pravé strany najížděl klášterecký Jáchym a ještě hledal přihrávkou některého ze svých spoluhráčů. Kotouč si málem do vlastní branky srazil vracející se Marcel Dvořák.
     
    16:18
    Přečíslení 2 na 1 teď nevyužili hostující hráči. Útočník Jáchym svou střelu umístil jen doprostřed branky, kde byl připravený gólman Pipek.
     
    15:17
    Hosté v plném počtu.
     
    14:46
    Od modré střílel nebezpečně domácí Cifreund. Brankář Damašek jeho pokus nadvakrát chytil.
     
    14:42
    Milevští se zatím nedokázali usadit v útočném pásmu.
     
    12:17
    Domácí v plném počtu.
     
    12:00
    Před domácí brankou nebezpečně tečuje Mála. Brankář Pipek byl pozorný a jeho pokus vyrazil.
     
    11:17
    Milevští již hrají ve čtyřech.
     
    10:17
    Dvě minuty za krosček dostává domácí obránce Michal Štych. A 5 minut + do konce utkání dostává hostující Tomáš Heindl.
     
    09:17
    Na dvě minuty za sekání je vyloučen domácí Marcel Dvořák.
     
    08:58
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Od modré nahazoval Jiří Dostál a před brankářem Pipkem tečuje JAN TOMAN. Asistence:Jiří Dostál.
     
    08:15
    Jeden z hostujících hráčů už mířil do prázdé branky, ovšem z brankové čáry ho odpálil obránce Michal Štych.
     
    07:44
    Dvě minuty za podražení dostal domácí David Homolka.
     
    07:08
    Hra je zatím velmi nepřesná z obou stran.
     
    04:52
    Hosté v plném počtu.
     
    04:35
    Z levého kruhu nebezpečně střílel Jakub Hamerle, ale branku netrefil.
     
    02:52
    2 minuty za hru vysokou holí dostává klášterecký Tomáš Heindl.
     
    02:14
    K odraženému puku se dostal hostující Jan Toman a vystřelil těsně nad.
     
    01:51
    Hra je rozkouskovaná, aktivnější je zatím hostující celek.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    HC Milevsko 2010: Pipek (Knap) – Procházka, Srdínko, Klíma, Cifreund, Dvořák, Čunát, Štych, Hlinka – Urbanec, Nikodém, Kořánek, Volf, Sýbek, Hamerle, Król, Homolka, Radosta, Novák, Paule, Fořt

    HC Klášterec nad Ohří:Damašek (Tichý)- Loučka, Hartman, Kolčava, Mašek, Dostál- Škorík, Kalinovič, Heindl, Řepík, Jáchym, Miklovič, Mála, Salač, Toman

    Rozhodčí:Hornáček- Hrubec, Slavík
     
    V sobotním pokračování druholigové skupiny Západ zavítá do Milevska poslední tým tabulky HC Klášterec nad Ohří. Poté, co dva roky po sobě Klášterec opanoval skupinu Západ, se mu letos nedaří a prozatím je v tabulce na jejím opačném konci. Utkání Milevska s Kláštercem tak bude přímým soubojem o vyhnutí se poslednímu místu. Úspěšnější tým odskočí svému soupeři a alespoň částečně se odlepí od nejnižších pozic.

    Když se Milevsko a Klášterec utkávali v loňské sezóně poprvé, jednalo se o souboj dvou neporažených týmů, jenž se pohybovaly v horních patrech tabulky. Letos je situace zcela opačná. Milevsko a Klášterec tabulku uzavírají. Klášterec v loňské sezóně obhájil své vítězství ve skupině Západ, i když jeho náskok nebyl tak výrazný. Po celou sezónu musel odrážet ataky svého jediného, ale o to urputnějšího pronásledovatele, kterým byly Řisuty. Klášterec úspěšně prošel i vyřazovacími boji skupiny. Postupně si poradil s Benešovem a Klatovy bez ztráty zápasu a zvládl i sérii s Děčínem, který se v play-off potkal se skvělou formou. Zde musel rozhodnout až pátý rozhodující zápas, když si do té doby oba celky vyhrály své domácí zápasy. Klášterec si díky tomu vybojoval účast v pětičlenné baráži o postup do I.ligy. Zde sice obsadil poslední místo, ale i tak to byla pro Klášterec velmi vydařená sezóna.

    Milevsko i Klášterec získali v pěti zápasech jen 3 body. To je nejhorší bilance ve skupině. Jen lepší skóre dělí Milevsko od poslední pozice v tabulce, kterou zaujímá právě Klášterec. Ten začal sezónu prohrou v Táboře 4:8. Ujal se sice vedení, ale další gól přidal až za stavu 5:1 pro domácí. Pak se sice Klášterec přiblížil na rozdíl 2 branek, ale Tábor si své vítězství pohlídal. Klášterci se nevedlo ani v domácí premiéře, kde nestačil na Klatovy po výsledku 1:3. Znovu měnil jako první stav na ukazateli skóre Klášterec, ale pak se třikrát prosadili hosté. Domácí tým měl v poslední třetině převahu, avšak skórovat už nedokázal. Následovala těsná prohra v Sokolově 2:3. Na hostující vedení zareagoval domácí Baník dvěma góly ve 2. třetině. Klášterci se podařilo 5 minut před koncem vyrovnat, ale Sokolov gólem v poslední minutě rozhodl o své výhře. První a jediné body získal Klášterec stejně jako Milevsko ve 4. kole. To si v domácím prostředí poradil s Bílinou 5:3. Klášterec po celý zápas vedl, a i když se soupeř neustále dotahoval, vyrovnat se mu nepodařilo ani při závěrečné hře bez brankaře, kde navíc inkasoval. V minulém kole utrpěl Klášterec prohru 5:1 na Kobře. Pražský celek se ujal v úvodu dvoubrankového vedení. Klášterec v prostřední části snížil, ale ke konci třetiny v rychlém sledu znovu dvakrát inkasoval. Kobra pak v poslední třetině přidala závěrečnou pojistku.
    I Milevsko utrpělo v posledním zápase čtyřgólovou prohru a to na ledě Tábora. Ze tří venkovních zápasů nepřivezlo ani bod, ze dvou domácích uspělo jen jednou.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

    Petr Kofroň

    Branky a nahrávky: 38. Urbanec (Procházka, Štych), 42. Fořt - 9. Toman (Dostál), 34. Dostál (Salač, Loučka), 56. Škorík (Řepík), 60. Jáchym (Loučka)


    HC Milevsko 1934: Pipek (Knap)– Štych, Procházka, Klíma, Cifreund, Dvořák, Srdínko, Hlinka – Urbanec, Nikodém, Kořánek- Volf, Sýbek, Hamerle- Król, Homolka, Radosta- Novák, Paule, Fořt
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý)- Loučka, Hartman, Kolčava, Mašek, Dostál- Heindl, Kalinovič, Škorík- Řepík, Jáchym, Miklovič- Mála, Salač, Toman

    Rozhodčí: Hornáček- Hrubec, Slavík