Třinec – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Přerov – Zlín 2:6 (kon.) | HC Litvínov – HC Kladno 5:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 2:9 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 7:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 4:3 (po s.n.)
Písek – Mladá Boleslav 4:3 (po s.n.) | Slavia – Chomutov 1:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:7 (kon.)
Motor ČB – Hr. Králové 3:2 (kon.)
po s.n.
AZ Havířov
4:3 (2:2, 0:0, 1:1 - 0:0 - 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 06.10.2012, 13:30 • K&K PNEU Aréna Havířov • Extraliga staršího dorostu

Z Havířova se s vámi loučí Josef NUDERA a u dalších onlajn přenosů napočtenou. (16:26:30)

Nakonec se z výhry raduje šťastnější tým, který nejenom, že využil početní výhodu při power-play v závěru třetí třetina, ale vyhrál i nájezdy. V nájezdech se trefil Dominik Synek a Šimeček nepustil ani jednu branku.

65:00
    Havířov právě vstřelil branku!
    DOMINIK SYNEK prostřelil Vlacha mezi betony a Havířov získal bod navíc!

Samostatné nájezdy začínají.

Nyní se upraví středové pruhy před brankami a pojedou se samostatné nájezdy.

62:32
    Jan Ščotka vystřelil na beton Šimečka, který tam byl opět včas.

62:20
    Hosté v plném počtu. Tak Vsetín vydržel toto oslabení, AZ v přesilovce skoro nic nevymyslel, jen kombinoval okolo branky, ale nepřesně.

61:49
    Havířov sice je v pásmu Vsetína, ale do žádné šance se nedostal.

61:00
    AZ je v tlaku.

60:20
    Grygar sundal havířovského brankáře a bude sedět dvě minuty!

60:01

60:00

59:52
    Puk se dostal k volnému DOMINIKU SYNKOVI, který uspěl povedenou střelou pod horní tyčku, dokonalá trefa, která AZ přinesla prodloužení!
    Asistence: Kryštof Fejko

59:33
    Ščotka nedovolené bránění, 6 na 4!

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 1. Kotala (Bednář, Gola P.), 12. Fejko (Sonnek, Pořízek), 60. Synek (Fejko), 65. Synek - 8. Hryciow (Tydlačka, Sčotka), 14. Rod, 54. Grygar (Forch)

AZ Havířov: Sroka (od 20. Šimeček) - Chroboček, Kalus, Adamík, Potočný J., Potočný V., Heinzl, Bahounek, Dudek - Gola P., Bednář, Orság, Šmíd, Fejko, Pořízek, Carbol, Caruk, Synek, Sonnek, Gola R., Kotala
    VHK ROBE Vsetín: Gottwald (nájezdy - Vlach) - Hajda, Žabčík, Běhula, Svozílek, Hryciow, Ščotka, Januška - Pancza, Christov, Forch, Světlík, Mikula, Tydlačka, Kuchařík, Grygar, Willer, Rod

Rozhodčí: Mikula - Čaja, Moravec