SKA-1946 – K. Vary 3:1 (kon.) | Almaz – Patriot Budapešť 4:3 (kon.)
Almaz Čerepovec
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
Patriot Budapešť
Sobota 06.10.2012, 12:00MHL

A je dobojováno. Sledovali jsme hezký hokej, který přinesl sedm branek. Na konci zápasu byli šťastnější domácí hráči, kteří nakonec udolali Patriot Budapešť 4:3. To je z mé strany vše a těším se u dalších on-line přenosů. Hezký víkend. (14:14:32)

60:00

59:55
    Oddechový čas pro domácí.

59:45

57:45
    Šance pro hosty. Na dvě minuty je vyloučen domácí Bučnevič.

57:31
    Almaz Čerepovec právě vstřelil branku!
    A je zřejmě rozhodnuto. K puku se dostal obránce DENIS VICHAREV, který poslal Čerepovec do vedení.

56:54

56:24

54:54
    Ale hostům přesilovka končí, protože se nechal vyloučit Božík.

54:24
    Tentokrát je vyloučen domácí borce. Na dvě minuty odchází Sokolov.

53:00

50:49
    Oddechový čas pro hosty.

50:49
    To je nepříjemné. Další vyloučení na straně Patriotu. Tentokrát odchází za hákování Nemeš.

49:22
    Vyloučení na straně hostů. Na dvě minuty odchází Dvořák.

48:21

46:21
    A je tu šance pro hosty. Za hákování byl vyloučen Bučnevič.

45:01
    Tak zatím jsme ve třetí třetině branku neviděli. Aktivnější jsou domácí, ale hosté dobře brání.

42:11
    Třetí třetina je zatím velmi opatrná a nikdo nechce udělat chybu, která by mohla mít fatální následky.

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 6. Sokolov (Kuvajev), 16. Sokolov (Zajcev, Peršin), 26. Gimbatov (Peršin, Karpin), 58. Vicharev - 14. Čani, 22. Pjačka (Kuržítko), 32. Pjačka (Bajanik)

Almaz Čerepovec: Grigorjev (Zajcev) - Vydrov, Sacharuzov, Vovčenkov, Vicharev, Bučnevič - Sizov, Anošenkov, Sokolov, Zajcev A., Čuviljajev - Karnaušov, Denisov, Kuvajev, Karpin, Vorovjev, Gimbatov, Peršin, Sitnikov, Džafarov, Baklanov, Kyseljov
    Patriot Budapešť: Ilašenko (Vaj) - Soukup, Dvořák, Kuržítko, Čani, Pjačka - Šalka, Nemeš, Charpin, Bajanik, Varholík - Trávníček, Zoleša, Dolník, Božik, Daniška - Kočubej, Kamzík, Priganc, Fekti

Rozhodčí: Kantinov - Jagubkin