Chabarovsk – Jekatěrinburg 5:1 (kon.) | Ufa – Kazaň 2:3 (po s.n.) | N.Novgorod – Barys 5:4 (kon.)
Jaroslavl – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.) | Mytišči – Omsk 3:4 (po pr.) | Spartak Moskva – Viťaz 2:3 (po s.n.)
po s.n.
Spartak Moskva
2:3 (0:0, 1:0, 1:2)
HC Viťaz Moskevská oblast
Středa 10.10.2012, 17:30 • Ledovyj Dvorec Sokolniki • KHL

Skončilo utkání KHL mezi domácím Spartakem a hosty z Čechova, které bylo pro domácí hokejisty více než smolné... většinu zápasu byli totiž lepším týmem, ale hosté ve třetí třetině dokázali vyrovnat a i přesto, že prodloužení patřilo domácím, v samostatným nájezdech nakonec berou bod navíc hosté!

Tolik z dnešního utkání, u dalšího on-line přenosu opět nashledanou. (20:03:28)

65:00
    Čechov právě vstřelil branku!

Poslední nájezd proměnil ARTĚMIN PANARIN a získává rozhodujícím nájezdem důležitý druhý bod!

Růžička (SPA) vyrovnává na 3:3!

Černov (Viťaz) - 2:3.

Růžička (SPA) úspěšný, je vyrovnáno 2:2!

Koroljuk dává a Viťaz vede 2:1!

Gubin (SPA) nedal!

I na druhé straně padá gól, úspěšným zakončovatelem je Panarin.

Žukov (SPA) dává!

První nájezd jede Bělousov (Viťaz), Borisov chytá.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:34
    V krátkém časovém úseku dvě šance na obou stranách, ale ani Troščinskij, ani domácí Sčitov, nejsou úspěšní. Utkání spěje k samostatným nájezdům!

62:34
    Jakub Nakládal adresoval přesnou přihrávku Mamkinovi, ten střílí, střela však byla nepřesná a Kasutin ani nemusel zasahovat.

61:43
    Na ledě stále první lajna vedená Růžičkou, hosté jsou však pozorní a brání dobře.

60:48
    Až před Kasutina nabruslil Růžička, nakonec však střelu prováhal a hostujícího brankáře ani neohrozil.

60:12
    Petrov (SPA) se snaží o diagonální přihrávu, ta je však nepřesná a k puku se dostávají hosté.

60:01

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 29. Šefer (Petrov), 42. Bušujev (Morrisonn, Juňkov) - 43. Malevič (Bělousov), 51. Malevič (Markov), 65. Panarin (pen.)

Spartak Moskva: Borisov (Murphy) - Bodrov, Šefer, Bušujev, Růžička, Petrov - Morrison, Želdakov, Juňkov, Gubin, Chochlačov - Ščitov, Pokrovskij, Žukov, Michajlov, Nikoncev - Mamkin, Nakládal, Ankudinov, Voronin, Kuzmin
    HC Viťaz Moskevská oblast: Kasutin (Saprykin) - Chafizullin, Troščinskij, Koroljuk, Koroljov, Baďjukov - Golovkov, Markov, Černov, Panarin, Timkin - Fahey, Markov, Hennessy, Bělousov, Dvurečenskij - Kudinov, Malevič, Tuljakov, Jablonskij, Cullen

Rozhodčí: Müllner, Gofman - Birin, Medvěděv