UK Kings Prague – ČZU 5:3 (kon.) | VŠE – ČVUT 2:1 (kon.) | ČVUT – ČZU 1:2 (kon.)
VŠE – UK Kings Prague 1:4 (kon.)
Vysoká škola ekonomická
2:1 (0:0)
České vysoké učení technické
Úterý 16.10.2012, 18:45Hokejová bitva

Konec zápasu je tady, Vysoká škola ekonomická si zahraje ve finále letošního ročníku Hokejové bitvy, na statečně bojující borce ČVUT čeká pouze duel o bronzovou pozici. Předvedená hra obou celků ale musela přítomné diváky bavit. (19:53:43)

30:00

29:57
    Střela Maříka jen prolétla chumlem hráčů a skončila těsně vedle!

29:50
    Drama graduje, Chocholáček fauloval dorážejícího Nováka a odchází na trestnou lavici. ČVUT bude hrát v početní výhodě 6 na 4. Do konce zbývá už jen deset vteřin!

29:34
    Velký zmatek před Štěpánkem, gólman VŠE je dnes ale velkou oporou svého týmu. Udržel beton u tyče a odmítl tak soupeřovo vyrovnání. Buly v útočném pásmu Techniků.

29:20
    Běží poslední vteřiny normální hrací doby, ČVUT hraje v šesti.

28:48
    Bílek nyní dokázal posunout puk alespoň do středního pásma. Odpočinek pro své spoluhráče ale vybojoval jen na chvíli. Vhazuje se totiž před Štěpánkem.

28:15
    Hraje se z pohledu VŠE v bezpečné zóně, ČVUT se nemůže dostat ke kotouči.

27:44
    Čas letí, VŠE stále drží těsný náskok a snaží se pohybovat s pukem daleko od Štěpánka.

26:59
    Zajímavé momenty na obou stranách! Nejprve se do šance dostával Novák z ČVUT, následovalo přečíslení, které zakončoval Dušek, oba střelci ale úspěšní nebyli.

26:25
    Ožili i fanoušci ČVUT, kteří ženou svůj celek za vyrovnáním, ten se zatím ale nemůže usadit v útočném pásmu.

25:46
    Tým Českého vysokého učení technického právě vstřelil branku!
    Drama je tady! Nedáš, dostaneš se opět projevilo v plné kráse. JAKUB BABKA využil mezírku v obraně VŠE a prostřelil Štěpánka.

25:37
    Mohlo být hotovo! Danyo vystihl rozehrávku ČVUT, ale v samostatném úniku neuspěl. Brázdil ho vychytal.

25:05
    Do konce zbývá necelých pět minut, Štěpánek stále odolává všem střeleckým pokusům Techniků se ctí a bravurou.

24:30
    ČVUT je už nějaký čas kompletní, ale minuty ubíhají pro jeho hokejisty smrtelně rychlým tempem.

24:02
    Záhorovský přihrávku na útočné modré sice nezpracoval, žádné nebezpečí z toho ale pro VŠE nerezultovalo.

23:20
    ČVUT navíc bude muset přežít další minutu v oslabení. Tomáš Babka fauloval pronikajícího Černého a dostává dvě minuty.

22:58
    Fousek se pokoušel vyslat do samostatného úniku Nestrašila, ten ale jeho přihrávku nezachytil.

22:30
    Sledujeme hluší pasáž utkání, puk poskakuje mezi hokejkami obou týmů ve středním pásmu.