PSG – Remeš 1:0 (kon.) | Nancy – Sochaux 1:1 (kon.) | Évian TG – Toulouse 0:4 (kon.)
Nice – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Rennes – Montpellier 2:1 (kon.) | Valenciennes – Lorient 6:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
1:0 (0:0)
Stade de Reims
Sobota 20.10.2012, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

FT
    Po vyrovnané první půli jakoby přišli na hřiště do druhého poločasu jiné týmy. PSG začalo hrát aktivněji a asi pochopilo, že to nebude jenom tak. Několik šancí nebylo využito až se konečně v 66. minutě trefil Gameiro a dal zápasu konečný stav. Poté ještě pokračovala hitparáda neproměněných šancí, ale domácí to nemusí mrzet. I když málem mohlo, kdyby Toudič v závěru utkání proměnil dobrou šanci. (18:52:45)

93
    K zastavení Ibrahimoviče by potřeboval Ghisolfi rybářský prut. Ten u sebe ale neměl a dostává žlutou kartu.

92
    Po střetu u vápna PSG je pískán útočný faul hostů.

90+1
    Nastavují se tři minuty navrch.

90
    Reims zahrávalo volný kop a Sirigu musel zasáhnout.

88
    Menéz v další obrovské šanci! Zcela osamocený před brankářem Agassou přestřeluje nepochopitelně branku. Divákům se to nelíbí a dávají to jasně najevo.

87
    Mawxell obral protihráče na polovině o míč a spěchal k brance Reims, přihrál na naběhnutému Menézovi, který se lobem snažil přehodit Agassu. Míč těsně míjí branku!

86
    Ibrahimovič opět zakončoval, ale i tentokrát úspěšnější Agassa.

84
    Reims mohlo vyrovnat! Centr do vápna vystřelil ve výskoku z voleje Toudič a jen výborný zákrok Siriguho zachránil PSG.

83
    Ibrahimovič si opět nabíhal do volného prostoru, ale přihrávka Menéze přišla opět později než by měla a švédský kanonýr byl zastižen v ofsajdu.

80
    Menéz dlouho váhal s přihrávkou a nakonec o míč přišel dřív než stačil něco vymyslet.

78
    Carlo Ancelotti připravil střídání. Sissoko nahrazuje Sakha.

77
    Do velké šance se na druhé straně dostal Ibrahimovič, ale neuspěl proti vynikajícímu Agassovi.

76
    Po rohovém kopu se hosté ještě ujali míče a letící balón do vápna rybičkou tečoval hlavou Courtet těsně vedle tyče.

75
    Hra po dlouhé době u branky PSG. Rohový kop však obrana domácích bez problému odvrátila.

74
    Thiago Silva inkasoval úder loktem od Krychowiaka.

72
    Střídání i na druhé straně. Jallet nahrazuje střelce zatím jediné branky Gameira.