Dortmund – Schalke 1:2 (kon.) | Leverkusen – Mohuč 2:2 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 0:2 (kon.)
Frankfurt – Hannover 3:1 (kon.) | Düsseldorf – Bayern 0:5 (kon.) | W. Brémy – Mönchengladbach 4:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
3:1 (2:1)
Hannover 96
Sobota 20.10.2012, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga

89
    V samém závěru ještě domácí střídají, Matmoura nahradí Hoffer.

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek soboty a těším se u dalších onlajn přenosů. (17:22:49)

A je tu závěrečný hvizd rozhodčího! V dnešním zápase jsme viděli hned čtyři branky. Po prvním poločase, který skončil 2:1 pro Frankfurt, se v druhém poločase obraz hry změnil a hosté se dostávali o hodně více do hry, nakonec to ale byli domácí, kteří vstřelily tolik potřebnou branku a připisují si další 3 důležité body.

90+1
    Utkání se již pouze dohrává, o vítězi není pochyb.

90
    V utkání se ještě nastaví 2 minuty.

88
    Pro Hannover mohlo být ještě hůř! Meier napřáhl z 30 metrů a jen o kousek minul branku, tato střela by asi nadělala spoustu problémů, kdyby šla mezi tři tyče!

86
    Ya Konan poslal k zemi nevybíravým zákrokem kapitána domácích Rodeho a po zásluze vidí od rozhodčího žlutou kartu.

84
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Domácí jdou opět do dvoubrankového trháku! MEIER zužitkoval dobrý centr z pravé strany a hlavičkou pod břevno nedal žádnou šanci Zielerovi!

82
    Druhá změna v sestavě Frankfurtu, odchází Aigner, jeho místo zaujme Lanig.

81
    Za prupovídky k hlavnímu sudímu dostal Diouf žlutou kartu.

80
    Z následného rohu nevzniklo nic nebezpečného pro domácí obranu.

80
    V další šanci odhlavičkoval obránce na roh míč před Ya Konanem.

78
    Místo střely přišel centr, z kterého hlavičkoval Eggiman, branku o kousek přestřelil.

77
    Carlo Zambrano inkasoval žlutou kartu za zákrok zezadu. Navíc je tu dobrá standardní situace pro hosty.

76
    Poslední střídání na straně Hannoveru, Pinta nahrazuje Pander.

74
    A Celozzi se hned prezentoval střelou z levé strany vápna, branku ale minul.

73
    První střídání na straně domácích, hřiště opouští Inui, své místo přenechává Celozzimu.