Opava – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 4:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Havířov 5:4 (po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Břeclav – Nymburk 3:6 (kon.)
Technika Brno – Mor. Budějovice 3:1 (kon.) | Sokolov – Milevsko 4:1 (kon.) | Bílina – Klatovy 5:7 (kon.)
Kobra – Tábor 3:5 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 2:4 (kon.)
HK Baník Karviná
1:6 (0:0, 0:3, 1:3)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 20.10.2012, 17:002. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dnes je na programu poslední kolo před takzvanými vloženými zápasy, ve kterých se týmy rozdělí do dvojic podle pořadí v tabulce. Po dnešním dni budou mít všechny týmy za sebou odehráno vzájmné utkání s každým ze soupeřů a liga je před tímto zúčtováním pekelně vyrovaná.

Třetí a deváté místo od sebe dělí pouze tři body a každý se bude dnes chtít vytáhnout, aby se mohl po první čtvrtině soutěže pochlubit co nejvyšší příčkou. Vymyká se pouze Valašské Meziříčí se dvěma body a dvojíce Havířov a Prostějov. Tyto celky mají pětibodový náskok a s osmnácti body figurují na prvních dvou místech, přičemž Prostějov, který se dnes střetne s domácí Karvinou, má o třináct gólů horší skóre, a tak je veden jako druhý v pořadí.

Karviná se zatím prezentuje střídavými výkony, ale její hra naznačuje, že i po výrazné omněně kádru se s ní bude muset počítat. Poslední dva zápasy Baníku nenašly vítěze v základní hrací době a diváci se dočkali bonusové nádstavby. Před týdnem zde na zimním stadionu v Karviné domácí v prodloužení přehráli Havířov 3:2 a opačným výsledkem podlehli ve středu na nájezdy v Novém Jičíně. V tomto zápase budou chtít bodovat naplno a přiblížit se v tabulce svému dnešnmu soupeři.

Prostějov se před touto sezónou musel smířit se ztrátou několika platných borců v čele s ostrostřelcem Jakubem Čuříkem, ale jejich přínos dobře nahradili ostatní a na výkonech Jestřábů to prakticky není znát. Prostějovští zatím podlehli jen Přerovu a Novému Jičínu a jak jsem již zmnil níže, nastřádali stejný bodový účet jako vedoucí AZ. Zároveň jsou jediným celkem, který dokázal loňského mistra v této sezóně přehrát v základní hrací době. Druhým přemožitelem vedoucího celku je právě Karviná, ale ta cenný skalp získala až v prodloužení.

Sestavy v minulých zápasech:

HC Baník Karviná:
    Iláš - Javín, Sznapka, Kowalczyk, Krajíček, Zajac, Vnenk, Krause - Mikšan, Moravec, Miczek - Contratto, Pavliš, Badžo - Rosůlek, Blatoň, Samiec - Mareček, Číhal
    LHK Jestřábi Prostějov:
    Vydržel - Jedlička, Kolibár, Kumstát, Kaluža, Tomiga, Finkes - Novosad, Duba (C), Handl, Zachar, Šebek, Černý, Stráněl, Kryl, Berčák, Arnošt

KAR - PRO 3:4

Jako hlavní rozhodčí pro toto utkání byl delegován Vojtěch Fiala a na čarách mu budou asistovat pánové Vengřín a Záviský.

Prozatím je to ode mě vše, ale utkání nepochybně nabídne spoustu zajímavých momentů, a proto se těsně před sedmnáctou hodinou znovu přihlásím z karvinského zimního stadionu, abych vám ty nejdůležitější okamžiky přiblížil.

Zdravím Vás z Karviné. Před malou chvílí zde skončilo rozbruslení a týmy se připravovaly v těchto sestavách:

HC Baník Karviná: Iláš (Smolka) - Javín, Sznapka, Kowalczyk, Krajíček, Zajac, Vnenk, Krause - Moravec, Mikšan, Miczek, Contratto, Pavliš, Badžo, Samiec, Blatoň, Rosůlek, Mareček

LHK Jestřábi Prostějov: Vrba (Vydržel) - Jedlička, Kolibár, Kumstát, Kaluža, Tomiga, Finkes - Novosad, Duba, Handl, Zachar, Šebek, Černý, Stráněl, Kryl, Berčák, Janota, Popelka

Rozhodčí: Koliba - Vengřín, Záviský.

Hráči obou celků vyjíždějí na ledovou plochu a za malou chvíli bude vše připraveno pro začátek utkání.

Oproti původní delegaci došlo ke změně a utkání bude místo sudího Fialy řídit pan Koliba.

K úvodnímu buly zkříží hole David Moravec a Lukáš Duba.

00:01

0:22
    Duby vyhrál buly a po přechodu přes modrou rychle vypálil. Iláš pozorný.

0:40
    Moravec našel před brankou Mikšana. Vrba s vypětím sil nikým nekrytého útočníka vychytal a poradil si i s dorážkami Miczka!

0:54
    Šebek se hnal sám na Iláše, ale Zajac mu zezadu v poslední chvíli vypíchl puk!

1:19
    Zakázané uvolnění v podání hostů.

1:50
    Karviná obléhala útočné pásmo, ale nemyslela na zadní vrátka. Hosté mohli do protiútoku dva na jednoho, ale obrana se stihla vrátit.

2:10
    Contratto se proháčkoval před branku, ale bekhendem na Vrbu nevyzrál.

2:45
    Mikšan mohl jet sám na branku Finkes a hasil problémy za cenu podražení.

3:00
    S hosty bude ještě hůř. Duba se snažil Moravcovi vypíchnout puk, ale zapomněl hůl mezi jeho bruslemi. Dvě minuty za podražení.

3:25
    Javínova střela bekhendem končí mimo bránu.

3:36
    Kowalcyzk nemířil přesně.

3:50
    Košalczykova střela zablokována a Mikšanovu dělovku Vrbna vyrazil nad sebe. Poté před branku dostával přihrávku Moravec, ale Kumstát mu nadzvedl hůl a znemožnil zakončení.

4:06
    Po parádním zákroku Vrby proti Kowalczykově jedovce Prostějov vyhazuje.

4:45
    Krajíčkova rána zablokována a hosté jsou ve čtyřech.

5:00

5:22
    I hosté si vyzkouší přesilovku. Berčák se tlačil na Iláše a Javín jej zahákoval.

5:30
    Karviná vyhazuje až za Vrbu.

5:41
    Hostům rozehrávka nevyšla a je z toho icing.

6:00
    Contratto zastavil hostující rozehrávku. Předal Pavlišovi a ten zpětnou přihrávkou šetří čas.

6:21
    Contratto s Pavlišem při vlastním oslabení dobře operovali v pásmu Jestřábů. Rozhodčí přerušuje hru, neboť přetlačovaná u mantinelu trvala příliš dlouho.

6:44
    Šebek dostal přihrávku před branku a Iláše si roztáhl po čáře. Karvinský gólman se však parádně přesunul a prostor u tyče utěsnil betonem.

7:22

7:43
    Po zakázaném uvolnění Karviné se vhazuje před Ilášem.

7:46
    Michal Tomiga po buly vypálil od modré, ale Iláš schoval puk v lapačce.

8:04
    Kowalczyk chtěl zastavit puk v útočném pásmu, ale stihl to až těsně za čárou. Domácím pískán offside.

8:30
    Samiec s Blatoněm předvedli dobrou souhru, ale Blatoň nemířil přesně.

8:42
    Rosůlek se bleskovou rychlostí vyřítil mezi kruhy a pálil mezi Vrbovy betony. Adam dal nohy k sobě včas.

9:20
    Vrba přerušuje hru po Moravcově nahození.

9:23
    Po buly pálil z dobré pozice Mikšan, ale branku přestřelil.

9:31
    Miczkův pokus končí na Vrbových betonech.

10:00
    Hosté dobře forčekují a Karviná á problémy s rozehrávkou.

10:46
    Contratto fenomenálně zpracoval puk ze vzduchu a ještě perfekntněji rozehrál na Pavliše, který se Kumstátovi vysmekl a jel sám na Vrbu. Ten s vypětím všech sil udržel puk před čarou.

11:04
    Jedličkova bomba orazítkovala mantinel za Ilášem a hosté jsou vykázáni do středního pásma kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

11:15
    Šebek nedosáhl na přihrávku a je z toho icing.

11:45
    Zachar teď motá hlavy karvinské obraně, ale ke střele se ještě nedostal.

11:52
    A v tomto střídání se ani nedostane. Javín jej přišpendlil na mantinel a sudí přerušuje hru.

12:30
    Contratto si pohrál s Tomigou, ale na Jedličku už nevyzrál Prostějov otáčí hru.

12:50
    Jedličkova rána zablokována.

13:23
    Blatoň to zkusil z úhlu, ale neuspěl.

13:32
    Šebek jel sám na branku a byl hákován Krajíčkem. Dvě minuty pro karvinského beka, nicméně si myslím, že zde to zavánělo i trestným střílením.

13:47
    Moravec vyvezl puk a Javínova dělovka končí těsně vedle Vrbovy branky.

14:23
    Popelkovi střela nesedla a paradoxně to Ilášovi, který čekal jiný pohyb kotouče nadělalo problémy. Černý a Zachar se dostali k nebezpečným dorážkám, ale Iláš podržel svůj tým a Karviná vyhazuje puk až za Vrbu.

14:50
    Jestřábi v offsidu.

15:03
    Pavliš zase motal hostům hlavy a od mantinelu se natlačil před branku.! Vrba hrdinou okamžiku!

15:23
    Iláš likviduje bombu Kumstáta a hra je přerušena.

15:29
    Popelka se zkoušel obtočit okolo branky, ale Iláš udržel beton u tyče a přerušuje hru.

15:32

15:40
    Karviná uklidňuje zmatky po přesilovce ve svém pásmu zakázaným uvolněním.

16:15
    Vnenkovi se nepodařilo vypíchnout puk Berčákovi a hosté mohli jít dva na jednoho, nicméně je zastavil offside.

16:51
    Mikšan při snaze vypíchnout puk podrazil Šebka a dostává dvě minuty.

17:01
    Karviná vyhazuje puk a hosté musí začít znovu od své branky.

17:27
    Novosad se dobře prosmýkl před branku, ale jeho dělová střela končí mimo a Karviná vyhazuje.

14:43
    Karvinští šetřili čas v pásmu hostů, ale nakonec se dopustili offsidu, který byl posouzen jako úmyslný a hra se stěhuje zpět před Iláše.

17:47
    Blatoň vyhrál buly a Krajíček posílá puk až k Vrbovi.

18:24
    Vlastní nepřesností se Jestřábi nyní připravili o útočné pásmo.

18:42
    Černý si vybruslil až na modrou, odkud nahazoval na branku zápěstím, ale Iláš měl dobrý výhled a puk schoval v náruči. Hra přerušena.

18:51

18:58
    Dlouho to však nevydrželo. Javín nevybíravě zezadu poslal Novosada na mantinel a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

19:05
    Karviná vyhazuje puk ze svého pásma.

19:37
    Domácí se znovu osvobozují. Hosté mají šanci na poslední útok.

19:54
    Ten se však nevyvedl a Mikšan vrací puk znovu za Vrbu. V této třetině se už nic zvláštního nestane.

20:00

První dvacetiminutovka nám nabídla opravdu kvalitní hokejovou podívanou! Oba celky zatím hrají naprosto vyrovnanou partii, přičemž vidíme útočný hokej plný šancí a perfektních zákroků obou brankářů. Nadměrná útočná aktivita sice občas oba tábory nutí hasit problémy nedovoleně a trestoměřiči se dnes nenudí. V tom bych ovšem problém neviděl, jelikož v přesilovkách šancí vidíme ještě mnohem víc a diváci si přijdou na své. Bude zajímavé sledovat, jak se zápas vyvine, ale troufám si tvrdit, že kdo dá první gól, ten s největší pravděpodobností i vyhraje, protože elán útočníků na obou stranách je dnes tak silný, že každý gól v soupeřově síti bude smrtícím dopingem.

Druhá třetina začne přibližně v 17:48.

Hráči přicházejí ze šaten viditelně plní odhodlání a za malou chvíli začne druhá třetina. Pokud bude alespoň tak kvalitní jako ta první, máme se na co těšit. Snad se v této mimořádně chutné a pořádně horké hokejové polívčičce dočkáme i gólového koření.

20:01

20:20
    Prostějovští dohrávají zbytek přesilovky z první části a vrhají se do útočného pásma.

21:10
    Sznapka se Zacharem zašlápli kotouč u mantinelu a sudí přerušuje hru. Vhazovat se bude před Ilášem.

21:37
    Contratto možná mohl volit přihrávku na Badža ve výhodné pozici, ale rozhodl se prokličkovat mezi kruhy a zakončit bekhendem, s čímž Vrba neměl problém a schoval puk v lapačce.

21:56
    Krajíčkovo nahození zápěstím končí na levém betonu Adama Vrby.

22:05
    Zakázané uvolnění v podání domácích. Hra se stěhuje před Davida Iláše.

22:14
    Po buly nahazoval Jedlička. Iláš připraven.

22:27
    Blatoň vystřelil a Vrba vyrazil před Samiece, který se svou dorážkou neuspěl. Puku se znovu ujal Blatoň, ale jeho střela neměla patřičnou razanci, a tak ji Adam Vrba bez problémů zkrotil. Vhazování v pásmu Jestřábů.

22:47
    Od Popelkovy hole se puk odráží do ochranné sítě za Ilášem a Jestřábi musejí ven z útočné třetiny.

23:02
    Badžo rozehrával naslepo a na jeho pas nikdo ve středním pásmu nečekal. Icing Karviné.

23:09
    Tomigova rána končí na vyrážečce Davida Iláše.

23:28
    Popelka trefil pouze Kowalczykovy brusle.

23:46
    Kotouč mimo hrazení. Vhazování proběhne před Ilášem.

23:58
    Blatoň si parádně obhodil Jedličku a před brankou hledal Rosůlka. Přihrávku blokuje Kolibár.

24:39
    Novosad to zkusil po zemi z úhlu, ale s tímto na Iláše neměl šanci.

24:57
    Podivnými odrazy se zpoza branky dostal puk až do karvinského brankoviště, kde jej pod lapačku ukryl překvapený David Iláš.

25:35
    Moravec příklepem trefil pouze koleno obrovitého Kumstáta, který se teď netváří příliš vesele, ale bude v pořádku.

25:55
    Po sobě pálili Pavliš a Zajac. Vrba nebezpečí vyřešil. Nutno říct, že to byly první nebezpečnější střely domácích v této třetině. Zatím měl v prostředním dějství více ze hry Prostějov.

26:19
    Ten však teď pod tlakem Pavlišovy řady vyhodil na zakázané uvolnění.

27:20
    Od zmíněného icingu třetí lajna Karviné v čele s Janem Blatoněm motala hostům hlavy a vše ukončil až Vrbův zákrok proti Samiecovi.

28:11
    Ani první karvinská lajna teď nechtěla Jestřábům půjčit puk a znovu to byl až Adam Vrba, kdo po Mikšanově střele Baník odzbrojil.

28:43
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    David Šebek po levém křídle zavezl puk do útočného pásma a zpětnou přihrávkou vybídl MICHAEALA JANOTU ke střele. Iláš vyrážečkou nadzvedl puk nad sebe a ten spadl za jeho záda a dokutálel se za čáru. Asistence: David Šebek

29:50
    Domácí se derou dopředu, ale Vrba je zatím stoprocentní.

30:35
    Javín dostal od Mikšana pas do podobné pozice jako před chvílí Janota od Šebka, ale Vrba se stihl přesunout.

30:52
    Po Miczkově střele Vrba přerušuje hru. Trenér Flašar trochu nepochopitelně nahrazuje ve druhé formaci Contratta mladým Petrem Marečkem. Uvidíme zda Amerického útočníka, který podle mého dnes nehrál vůbec zle využije někde jinde.

31:28
    Jestřábi parádní akci navyšují na rozdíl dvou branek! DAVID ŠEBEK dostal od Černého přihrávku před prázdnou branku a neměl problém skórovat. Asistence: Michal Černý.

32:16
    Jestřábi ožili. Zpoza branky vybruslil Popelka a zkoušel Iláše překvapit. Karvinský brankář obstál.

32:35
    Handl nemířil přesně.

32:41
    Strkanice u mantinelu za karvinskou brankou trvaly příliš dlouho a hvizd sudího Koliby přerušuje hru.

33:05
    Kdyby Černý zpracoval puk, mohl jet sám na branku, ale bez zpracování z toho je pouze zakázané uvolnění.

33:08
    Po buly pálil Rosůlek, ale branku minul.

33:28
    Stalo se to, co jsem o přestávce předvídal. Jako první střelecké štěstí prolomili Jestřábi a nyní jim tam padá téměř vše. MICHAL ČERNÝ vypálil z mezikruží a přesně našel prostor nad Ilášovou lapačkou. Asistence: David Šebek.

34:05
    Contratto se objevuje v první pětce po boku Moravce s Mikšanem.

34:35
    Duba se dostal ke střele a pak mohl ještě dorazit, ale ležícího Iláše nepřekonal.

34:42
    Jestřábi se dopouští zakázaného uvolnění.

34:59
    Samiec dobře mířil nad Vrbovo rameno, ale Adam se dokázal nahrbit tak, aby puk nadzvedl na svou klec.

35:24
    Karvinským stadionem to jen zahučelo neboť Samiec ve vyložené šanci minul branku.

35:30
    Blatoň se natlačil do brankoviště, ale Vrba udržel puk před čarou.

35:49
    Contratto poslal luxusní přihrávku před branku na Moravce, nicméně svou zadovkou mistra světa natolik překvapil, že mu puk utekl mezi nohama.

36:50
    Badžo pálil, ale Novosad do jeho střely stihl vložit hůl, čímž puk usměrnil do rohu.

37:27
    Pavliš se vysmekl Jedličkovi, ale už byl na hranici brankové čáry, a tak zkusil puk do branky dostal odrazem o Vrbův beton, což se nepovedlo.

38:00
    Blatoň se proličkoval před branku, ale jeho střela končí pouze na boční síťce.

38:25
    Jedlička dostává dvě minuty za držení protihráče. V ponechané výhodě dvakrát nebezpečně pálil Moravec, ale Vrba stále stoprocentní.

38:55
    Kowalczykova jedovka končí na Vrbově vyrážečce.

39:17
    Jestřábi vyhazují puk.

39:21
    Blatoň v offsidu, který je posouzen jako úmyslný. Buly před Ilášem.

39:42
    Kolibár vyhazuje puk přes všechny čáry.

40:00

Druhá třetina, ve které už jsme se gólů dočkali je za námi. Jestřábi v jejím úvodu měli navrch a právem získali vedení, které navýšili dalšími dvěma trefami. Karviná nechtěla zaostávat dlouho a zvýšila obrátky, což jí vyneslo spoustu šancí, ale zatím žádné góly v síti perfektně chytajícího Vrby. Sílu na zvrat v poslední části rozhodně má, ale řekl bych, že Jestřábi si vítězství pohlídají.

Třetí třetina začne přibližně v 18:37.

Oba celky už jsou na ledové ploše a třetí třetina za malou chvíli začne.

40:01

40:25
    Mikšan nahodil puk z úhlu a Vrba přerušuje hru.

40:25

41:31
    Karviná svírá hosty v jejich pásmu a ti se brání jen za cenu zakázaného uvolnění.

41:34
    Zajacova střela sražena do rohu.

41:54
    Rosůlek nádherně vypálil přímo do růžku, ale Vrbova lapačka byla připravena.

42:25
    Mikšan našel před brankou Moravce, ale ten byl tísněn Kumstátem a nedokázal zakončit.

42:49
    Mikšan minul branku a Jestřábi jsou opět nuceni vyhodit na zakázané uvolnění.

43:31
    Zachar v dobré pozici, Iláš připraven.

43:51
    Vrba zasahuje proti Marečkovi.

44:21
    Blatoňovu ránu Vrba vyrážečkou nasměroval do ochranné sítě.

44:23
    Po buly puk doklouzal k Vrbovi, který znovu přerušuje.

45:26
    Jedlička to zkusil od modré, ale branku minul.

45:50
    Blatoň byl v mezikruží sám, ale jeho rána končí nad.

46:22
    Zacharovo nahození Iláš vyráží do rohu.

46:43
    Nikým nehlídaný puk se prapodivně vykoulel před karvinskou braku, kde do polo odkryté klece pálil Černý, ale Iláš vleže parádně zvedl svůj beton!

47:38
    Iláš vyráží střelu Berčáka.

48:18
    Badžovu střela nesedla.

48:34
    Contratto dobrou střelou nad levé rameno nadělal Vrbovi problémy, ale Adam znovu obstál.

48:48
    Nyní prostějovský gólman lapil nahození ze středního pásma a čeká, až před ním bude vhozen puk.

49:22
    Kowalczyk poslal smrtící střelu, kterou Vrba neudržel. Na dvakrát dorážel Samiec, ale Adam Vrba zázračně položil svůj beton na čáru a za žádnou cenu puk za něj nepustil.

50:08
    Javín pálí mimo.

50:18
    Pavliš vyprášil Vrbovi betony.

50:32
    Z protiútoku byl ve výborné pozici Kryl, ale z bezprostřední blízkosti trefil jen vyrážečku přemisťujícího se Iláše.

51:04
    Handl pálí z úhlu, Iláš chytá.

51:14
    Kalužova střela zablokována. Posléze Krajíček posílá puk na zakázané uvolnění.

51:44
    Řekl bych, že trochu přísně, ale přesto. Petr Mareček dostává dvě minuty za podražení.

42:01
    Samiec s Blatoňem se drali dopředu, ale nyní raději šetří čas zpětnou přihrávkou.

52:13
    Rád bych napsal, že to byla nádhera, ale použil bych příliš slabé slovo! Pavel Kumstát a DAVID ZACHAR jeli dva na jednoho. Kumstát nádhernou stahovačkou vykoupal Kowalczyka, položil Iláše k tyči a před prázdnou branku naservíropval druhému jmenovanému, který uklidil puk za čáru! Asistence: Pavel Kumstát, David Šebek

52:39
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí reagují rychle. Přesnou ranou Vrbu překonává DAVID MIKŠAN. Asistence: Libor Pavliš, David Moravec.

53:17
    Dělová rána Blatoně končí mimo branku.

54:11
    Kavinští už hodně riskují. nyní pustili do dobré šance Černého, ale jeddak se vytáhl David Iláš a jednak padající Sznapka zbořil domácí branku, takže jsme další gól neviděli.

54:56
    Jan Sznapka poslal od modré tvrdou ránu, ale Vrbova lapačka je v pohotovosti.

55:48
    Černý poslal puk před branku a ke střele se dostal PAVEL KUMSTÁT, který sice neuspěl, ale po sérii dorážek jeho spoluhráčů se sám dostal znovu k puku a poslal jej za čáru. Asistence: doplníme

56:01
    Na Zachare zívala prázdná klec, ale syn prostějovského kouče přestřelil!

56:19
    Dnešní utkání sleduje 300 platících diváků.

56:30
    Vrba vyráží Contrattovu střelu do rohu.

56:47
    Velká chvíle Davida Iláše. Ten zajel za branku zastavit puk a než se stihl vrátit mohl po Krajíčkově chybně pálit Finkes. Jakým zázrakem před jeho střelu David dostal lapačku, vám neprozradím.

57:15
    Oproti show "bezejmenného kouzelníka", kterou kdysi dávno vysílala jedna nejmenovaná televizní stanice, dnešního hrdinu známe. Proti Zacharově samostatnému úniku a bekhendovému blafáku vytáhl své čáry máry David Iláš.

57:15
    Blatoň dostává dvě minuty za hákování.

58:17
    Karviná se dopouští dalšího úmyslného offsidu a vhazovat se bude před čerodějem Ilášem.

58:23
    Karviná vyhazuje puk.

58:42
    Šebek a Černý jeli dva na jednoho. Druhý jmenovaný minul branku.

58:57
    Od zadního mantinelu se puk odrazil před branku na hůl PAVLA KUMSTÁTA a ten propálil dezorientovaného Iláše. Asistence: Michal Černý, David Šebek.

59:31
    Pavliš před branku našel Mikšana, ale ten na Vrbu nevyzrál.

60:00

Je za námi utkání, které bylo sice dlouhou dobu vyrovnané a zcela otevřené, nicméně nakonec se projevila větší kvalita v kvalitě koncovky hostů a ti si vystříleli vysoké vítězství.

Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás někdy příště u dalšího přenosu. Přeji příjemný zbytek sobotního večera. (19:12:32)

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 53. Mikšan (Pavliš, Moravec) - 29. Janota (Šebek), 32. Šebek (Černý), 34. Černý (Šebek), 53. Zachar (Kumstát, Šebek), 56. Kumstát, 59. Kumstát (Černý, Šebek)

HK Baník Karviná: Iláš (Smolka) - Javín, Sznapka, Kowalczyk, Krajíček, Zajac, Vnenk, Krause - Moravec, Mikšan, Miczek, Contratto, Pavliš, Badžo, Samiec, Blatoň, Rosůlek, Mareček

Rozhodčí: Koliba - Vengřín, Záviský