Opava – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 4:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Havířov 5:4 (po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Břeclav – Nymburk 3:6 (kon.)
Technika Brno – Mor. Budějovice 3:1 (kon.) | Sokolov – Milevsko 4:1 (kon.) | Bílina – Klatovy 5:7 (kon.)
Kobra – Tábor 3:5 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 2:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 20.10.2012, 17:002. liga skupina Východ

58:55
    Petr Vaněk (PŘE) si ještě na poslední minutku posedí na trestné lavici. Odpyká trest za přerovskou střídačku, která se provinila špatným střídaním.

53:22
    Přerov právě vstřelil branku!
    Dlouhá přesilovková kombinace postrádala střelu, nakonec se k ni odhodlal obránce Vlček, jeho bombu tečoval těsně před Tihlářem jeho parťák z obranné dvojice JAKUB FERENC. Asistence: Tomáš Vlček, Petr Sakrajda.

51:57
    Zbytečný faul na straně hostí. Dvě minuty za katrem si odsedí Lukáš Hruzík (POR).

45:40
    Ve vlastním oslabení unikl ostravským obráncům ANTONÍN SPRUŠIL a střelou mezi Tihlářovy betony zvyšuje na 5:0. Bez asistence.

45:00
    Tomáš Vlček oslabuje domácí Zubry, 2 min za napadení.

35:37
    Přísné vyloučení na straně Přerova, Poruba bude hrát 25 vteřin s výhodou dvou hráčů v poli. Dvě minuty si odsedí přerovský obránce Jakub Ferenc.

34:00
    Vojtěch Sklenář (PŘE) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

28:48
    Zubři stihli vsítit čtvrtou trefu těsně před návratem hostujícího hráče z trestné lavice. Pohlednou přesilovkovou kombinaci zakončil tvrdou střelou RICHARD BRANČÍK. Asistence: Petr Sakrajda, Marek Ditrich.

26:52
    Rostislav Vaněk (POR) 2 minuty za držení protihráče. Zubři budou hrát 12 vteřin 4na3.

26:10
    Zdeněk Sedlák (PŘE) 2 minuty za sekání, bude se hrát 4na4.

25:04
    Petr Seidler (POR) 2 minuty za hrubost. Zubři mají další možnost ke skórování.

22:43
    Zubři jsou dnes při chuti. Po vyhraném vhazování se do puku opřel DANIEL FALTÝNEK a Tihlář byl bez šance. Domácí rázem vedou už 3:0. Asistence: Zdeněk Sedlák.

21:40
    Domácí rychle využívají přesilovou hru. Tvrdá střela TOMÁŠE VLČKA od modré čáry skončila za zády ostravského brankáře. Asistence: Richard Brančík.

21:05
    Martin Buček (POR) 2 minuty za hru vyskou holí.

17:59
    Bude se vylučovat na domácí straně. Dvě minuty za napadení si odsedí Matěj Málek (PŘE)

17:10
    Zubři se dostávají do vedení. Bradovu střelu dorazil bekhendem do sítě PETR SAKRAJDA. Asistence: Petr Brada.

13:47
    Hosté si dnes zahrají první přesilovou hru. Dvě minuty na lavici hříšníků si odpyká Petr Brada (PŘE) za zdržování hry.

4:53
    Zubři si zahrají první přesilovou hru. Michal Axman (POR) 2 minuty za hákování.

3:30
    Sedlák po přihrávce Goiše nastřelil levou tyčku hostující branky.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 18. Sakrajda (Brada), 22. Vlček (Brančík), 23. Faltýnek (Sedlák), 29. Brančík (Sakrajda, Ditrich), 46. Sprušil, 54. Ferenc (Vlček, Sakrajda)

HC ZUBR Přerov: Vojtek - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Sklenář, Osina, Vávra - Goiš, Sedlák, Sprušil - Brančík, Sakrajda, Ditrich - Málek, Vaněk, Brada, Rajnoch.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář - Wolf, Hruzík, Šindelář, Slavík, Prokop, Vrána - Axman, Krayzel, Matějka - Buček, Pavlačka, Vaněk - Holuša, Sedlář, Seidler - Chomič, Vidlák, Zuber.

Rozhodčí: Škrobák - Dučák, Vožda