Třinec – Olomouc 7:4 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:1 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 6:1 (kon.)
Kometa Brno – Vsetín 6:1 (kon.) | Zlín – Havířov 3:2 (po s.n.) | HC Plzeň – HC Kladno 6:1 (kon.)
Pardubice – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Přerov – Vítkovice 0:11 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Motor ČB 0:4 (kon.) | Letňany – Slavia 2:3 (kon.) | Písek – Jihlava 2:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:2 (0:2, 1:0, 3:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 20.10.2012, 13:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

Domácí tedy nakonec berou všechny tři body za vítězství 4:2, o kterém rozhodli třemi brankami v poslední třetině. Utkání tedy končí, ale už za necelou hodinku začíná další. Tentokráte v rámci extraligy juniorů budou Pardubice hostit Olomouc. (15:04:32)

60:00

59:25
    Barkóciho nepřesná střela končí na zadním mantinelu.

59:01
    Poslední minuta utkání.

58:18
    Na ledě opět první formace, Radovan Chovjka tvrdě pálil od modré do hokejky havlíčkobrodského obránce.

57:13
    Hosté nic nevzdávají, ale jejich snaha je marná, Pardubičtí už zápas mají plně ve svých rukách.

56:37
    Dopředu vyrazil Jiří Kysela a střelou ze strany prověřil Vaněčka.

55:40
    Pardubice právě vstřelily branku!

Naopak navyšují své vedení o další branku! Radovan Chvojka se poohotově otočil v mezikruží a uviděl volného FILIPA KUŤÁKA, který zakončil nad beton Vaněčka. Asistence: Radovan Chvojka, Martin Hlaváček.

55:00
    Do konce utkání zbývá pět minut a domácí nechtějí připustit žádné komplikace.

54:34
    Pardubice jsou teď aktivnější a hosté se opět brání pouze zakázaným uvolněním.

53:46
    Chvojka, projel celé hřiště a už se chystal zakončit, ale v mezikruží se mu zapletly brusle a upadl.

53:14
    Nyní tvrdě pálil Filip Kuťák, ale jeho střela byla zablokována.

52:18

Domácí celek otáčí stav utkání a vede o gól! OLIVER PETRIC zpracoval přihrávku od Daniela Diveckého a tvrdou ranou nejprve rozezvučel tyč hostující klece a potom mohl zvednout ruce, protože kotouč zapadl do branky! Asistence: Daniel Divecký, Ondřej Panna.

51:47
    V oslabení ujel Liridon Dupljaku a jen těsně minul Husárovu klec!

51:00
    Přesilovku si nyní zahrají domácí. Rostislav Klofáč dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

50:34

50:13
    David Barkóci vyhazuje přes všechny čáry.

49:12
    Hráči v červeném vyrážejí dopředu a usazují se v útočné třetině.

48:34
    Rebelové se ženou za vstřelením vedoucí branky a před pardubickou klecí vybojovali přesilovku. Martin Franc je vyloučen za hákování.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 33. Hlaváček (Velínský), 48. Kuťák (Kalous, Hlaváček), 53. Petric (Divecký, Panna), 56. Kuťák (Chvojka, Hlaváček.) - 13. Dupljaku (Mozr.), 16. Dupljaku (Ficek)

HC Dynamo Pardubice: Husár (Stibůrek) - Divecký, Kalous, Chvojka, Panna, Kysela, Faltýnek, Procházka, Kuťák, Barkóci, Hlaváček, Velínský, Špaček, Franc, Drobný, Petric, Budík, Kracík
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Vaněček (Novák) - Cívka, Ludvík, Klofáč, Hlídek, Bancíř, Jicek, Mendl, Polák, Semrád, Krajhanzl, Mozr, Málek, Dupljaku, Maki

Rozhodčí: Třasák - Čížek, Grundler