Mladá Boleslav – Jablonec 1:2 (kon.) | Liberec – Plzeň 3:2 (kon.) | Dukla Praha – Č. Budějovice 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Táborsko 2:0 (kon.) | Olomouc – Příbram 4:2 (kon.) | Ostrava – Sparta 1:4 (kon.)
Brno – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Slavia – Slovácko 4:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:2 (1:2)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 22.10.2012, 13:00 • Městský stadion, Liberec • Juniorská liga

Konec zápasu. (14:49:32)

90+2
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Poslední střídání. Odejde Pokorný a místo něj přijde Leibl.

90+1
    Plzeňský Lukeš vidí žlutou kartu.

89
    Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí se nakonec zřejmě dočkají tříbodové radosti. Ve vápně se míč dostal až k DOMINIKU ŠULCOVI, který posílá domácí tým do vedení.

88
    Máme před sebou poslední minuty zápasu. Ty začali lépe liberečtí fotbalisté, kteří mají míč ve své moci a budou se snažit a nějakou chytrou myšlenku.

87
    Rohový kop Jánošíka doletěl pouze na hlavu plzeňského obránce, který jej prodloužil až za postranní lajnu. Vhazovat bude Pokorný, který uvede míč do hry.

86
    Coufalovi se centr do šestnáctky vůbec nepovedl a hosté ho bez problémů odvrátili a zažehnali nebezpečí odkopem do zámezí.

84
    Oba týmy už si dávají pozor na zadní vrátka a nijak bez hlavě se dopředu nehrnou.

82
    Slovan střídá počtvrté. Na hřiště jde Šulc, který nahradí Drobílka.

82
    Žlutou kartu vidí hostující Chocholoušek.

81
    Hosté měli k dispozici standardní situaci, se kterou ale naložili prach bídně. Střela, kterou vyslal Končal skončila hodně vysoko nad domácí brankou.

80
    Máme před sebou posledních deset minut, které rozhodnou o osudu dnešního utkání.

78
    Hra se teď hodně kouskuje. Útoky na obou stranách byli přerušeny po hvizdu rozhodčího a tak se oba celky do dalších šancí nedostaly.

76
    I hosté střídají. Do hry jde Lukeš. Odpracováno má dnes Štípek.

75
    Domácí zatím potřetí vystřídali. Ze hřiště odešel Kmoníček, kterého vystřídal Černý.

75
    Liberecký Slovan je za svou aktivitu řádně odměněn. Rychlonohý MARTIN JÁNOŠÍK utekl všem svým pronásledovatelům a pohotově se prosadil k levé tyči.

74
    Viktoria už tak nebezpečná jako v prvním poločase není. O tempo hry se starají především liberečtí fotbalisté.

72
    Mladé naděje Slovanu nebyly daleko od vyrovnávací branky. Velký zavár před plzeňskou klecí však nic zásadní nepřinesl.

71
    Liberecký trenér Chytrý střídá v dnešním utkání podruhé. Do hry se podívá Bouška, který nahradí Daniela.