HC Kladno – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 4:2 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 5:2 (kon.)
Olomouc – Sparta 4:5 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 0:3 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 4:1 (kon.)
Motor ČB – Třinec 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 25.10.2012, 18:00DHL Extraliga juniorů

52:47
    Síly na ledě se srovnají. Adam Sedlák (VIT) dostává za podražení trest na dvě minuty.

52:13
    Vítkovice budou mít opět možnost přesilové hry. Štěpán Zídek je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

46:23
    Přesilovka pro Vítkovice. Petr Kuchta je vyloučen na dvě minuty za sekání.

38:05
    Další vyloučení, tentokrát na straně Vítkovic. Jejich kapitán Lukáš Kovář je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

35:45
    Hosté budou mít minutu a dvacet čtyři vteřin výhodu dvou mužů v poli. Ondřej Pěška je vyločen za hákování.

35:09
    Přesilová hra pro Vítkovice. Marek Prokš vyloučen na dvě minuty za hákování.

31:42
    Osobní tresty na obou stranách. David Horký (JIH) dostává desetiminutový osobní trest, stejně tak jako Nathan Walker (VIT). Hostující útočník však jako bonus k trestu dostává ještě trest do konce utkání.

30:58
    Dukla si zahraje minutu a tři vteřiny přesilovku pět na tři. Adam Hawlík je vyloučen na dvě minuty za hákování.

30:01
    Dukla bude mít příležitost na srovnání skóré. Za faul loktem je vyloučen na dvě minuty Adam Sedlák (VIT). Stejný hráč navíc dostává desetiminutový osobní trest.

26:49
    Přesilovou hru si zahrají také hosté. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Martin Gregar.

24:33
    Pěška však byl při svém útočném výpadu faulován. Česlík (VIT) je vyloučen na dvě minuty za držení.

12:04
    Další přesilová hra Vítkovic, Tomáš Střecha (JIH) vyloučen na dvě minuty za hákování.

05:54
    První přesilová hra také pro Vítkovice. Na dvě minuty je vyloučen za sekání domácí Marek Vantuch

02:58
    První vyloučení zápasu, Jan Pasker (VIT) vyloučen na dvě minuty za hraní vysokou holí.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 29. Sedlák (Kovář, Němec), 48. Richter (Němec, Řehák), 56. Němec (Blahuta, Richter)

HC Dukla Jihlava: Fučík (Krejčík) - Zadražil, Dundáček, Jícha, Tobola (C), Čermák, Polívka, Žáček - Horký, Zídek, Prokš - Gregar, Střecha, Pěška - Kuchta, Vantuch, Lupač - Vlček, Štěpán
    HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Šrámek) - Hawlík, Bail, Sedlák, Kovář (C), Deutsch, Jonáš, Cabák, Illéš - Richter, Němec, Řehák - Walker, Hudeček, Blahuta - Tomi, Bumbál, Chvostek - Pasker, Česlík, Král

Rozhodčí: Polák - Černý, Reich