Catania – Juventus 0:1 (kon.) | Bologna – Inter 1:3 (kon.) | Fiorentina – Lazio 2:0 (kon.)
Pescara – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Sampdoria – Cagliari 0:1 (kon.) | Turín – Parma 1:3 (kon.)
Neapol – Chievo 1:0 (kon.) | AS Řím – Udinese 2:3 (kon.)
Calcio Catania
0:1 (0:0)
Juventus FC
Neděle 28.10.2012, 12:30 • Stadio Massimino, Katánie • Italská Serie A

Juventus po obtížném zápase zase vyhrál, ikdyž to dnes nebylo nic jednoduchého. Catanii nebyl uznán regulérní gól, po kterém následně sbírali mnoho žlutých karet. Následně byl v druhém poločase vyloučen Marchese. Jediný gól vstřelil v 57. minutě Vidal, rovněž ale i tady byla sporná situace neboť byl Bendtner v ofsajdu. Do konce zápasu si již juventini výsledek uhlídali. To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na viděnou u dalších onlajnů. (14:27:33)

95
    Morimoto mířil rovněž vedle na oapčné straně.

95
    Stoper Boucci se odhodlal ke střele. Rána však mířila vysoko nad.

95
    Poslední minuta utkání.

93
    Giovinco se řítil sám na brankáře, na poslední chvíli ho o míč obral Legrottaglie. Ikdyž se hráči dožadují červené, ha pokračuje dál.

93
    Rozehrávají hráči Juve.

91
    Giovinco obehrál dva soupeře, následně však pálil nad. Šikovné sólo.

90
    Sudí Gervasoni nastavuje 5 minut.

90
    Míč mají na okpačkách hráči Catanie. Poslední příležitosti něco udělat se stavem zápasu.

90
    Morimoto se skácel v pok. území juve. Hra pokračuje dál!

88
    Poslední střídání i na straně Juve. Lichtsteinera střídá Caceres, který v posledním skóroval proti Naepoli.

88
    Vidalovu tvrdou ránu parádně vychytal Andujar. Roh pro hosty.

87
    Buffon vystihl pas, a přitom na něj byl pískán útočný faul Bergessia.

86
    Catania se ubránila a vyrazila do protiútoku.

85
    Výborně se protáhl Bendtner po levé straně, jeho přihrávku na Giovinca ale vystihl Spolli. Roh pro Juve.