Zaragoza – Sevilla 2:1 (kon.) | Levante – Granada 3:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Getafe 1:2 (kon.)
Atlético – Osasuna 3:1 (kon.) | Mallorca – Real Madrid 0:5 (kon.)
Real Zaragoza
2:1 (2:0)
Sevilla FC
Neděle 28.10.2012, 12:00 • Estadio de la Romareda, Zaragoza • Španělská LaLiga

A je dobojováno. Domácí Zaragoza nakonec udolala favorita ze Sevilly 2:1. Domácí poslal do vedení nestárnoucí Postiga a druhou branku přidal těsně před poločasem Sapunaru. Dvacet minut před koncem se hostům podařilo snížit, když se trefil Medel. To ale bylo vše a tři body tedy zůstaly v Zaragoze. To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (13:52:49)

90+5
    A další žlutou uviděl opět za řeči Fazio.

90+4
    Hosté jsou hodně nervózní. Žlutou uviděl za řeči Navas.

90+4
    Ale nic nevymysleli a míč má domácí brankář. Vypadá to, že tři body zůstanou v Zaragoze.

90+3
    Už o něj přišli a dopředu pospíchají hosté.

90+2
    U kulatého nesmyslu jsou stále domácí borci.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby.

89
    Do vápna Zaragozy centroval aktivní Navas, ale žádného ze svých spoluhráčů nenašel.

88
    Už se opět hraje. Dopředu se ženou hráči Sevilly.

86
    Na hřišti zůstal ležet jeden z hráčů Sevilly a rozhodčí hru raději přerušil.

85
    Hra je nyní dost neurovnaná. Domácím se ale zatím daří držet cenný jednobrankový náskok.

83
    Domácí střídají. Odešel Apoño a přišel José Marí.

82
    Žlutou kartu uviděl domácí Movilla.

81
    Negredo se řítil sám na domácího brankáře, ale nedokázal ho překonat. Se střelou tak dlouhou váhal, až se k ní nakonec ani nedostal! Tohle by hosty mohlo mrzet.

80
    Rodriguéz vystihl špatnou rozehrávku hostů, řítil se sám na Palopa, udělal mu kličku a upadl. Rozhodčí zapískal, jenže místo penalty ocenil herecký výkon domácího borce žlutou kartou. A nutno dodat, že zcela správně.