Feyenoord – Ajax 2:2 (kon.) | Zwolle – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Heerenveen 6:3 (kon.)
Waalwijk – Twente 0:1 (kon.) | Arnhem – Alkmaar 1:2 (kon.)
PEC Zwolle
1:2 (0:0)
PSV Eindhoven
Neděle 28.10.2012, 14:30Nizozemská Eredivisie

Máme tu konec. Eindhoven nakonec splnil roli favorita a na půdě nováčka zvítězil 2:1, ale neměl to vůbec jednoduché. Zwolle se v 54. minutě ujalo zásluhou van den Berga dokonce vedení, které úspěšně hájilo dvacet minut. Teprve pak se podařilo Derijckovi srovnat a o čtyři minuty později se tentokrát do vlastní sítě trefil smutný hrdina zápasu van den Berg. Závěr utkání byl ještě hektický a dramatický. Zwolle mělo výhodu trestného kopu ze zajímavé vzdálenosti, ovšem Waterman Pluimovu ránu zlikvidoval. Eindhoven tak získal tři body a udržel se v kontaktu s vedoucím Twente. Zwolle bude muset body potřebné pro záchranu získávat v jiných zápasech. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle. (16:29:00)

90+6
    Střílel Pluim. Jeho pokus nebyl vůbec špatný, ale Waterman si míč za zdí našel a byl u tyče včas.

90+5
    Poslední možnost pro domácí. Standardní situace ze zajímavé vzdálenosti...

90+4
    Hned tři hráči hostí se ocitli za obranou soupeře. Pískán ofsajd.

90+4
    Začala závěrečná minuta nastavení. PSV vhazuje na polovině Zwolle.

90+3
    Do vápna šel i brankář Boer, ale sudí viděl právě jeho provinění a ukazuje mu žlutou kartu.

90+3
    Domácí se snaží. Vybojovali roh.

90+2
    Pluim neprostřelil hostující obranu a u míče je Eindhoven.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Hosté rozehráli nakrátko. Ke střele z dálky nakonec natáhl Strootman, ohrozil však spíše diváky v ochozech než domácího brankáře.

89
    Rohový kop pro PSV, tohle hraje hostům do karet.

88
    Marcelo inkasoval v souboji bolestivý úder a hodně se zlobí na sudího Janssena.

87
    Z 20-ti metrů technicky vypálil Wijnaldum, jeho pokus skončil v náručí Boera.

86
    Žlutou kartu vyfasoval Benson za přidržení Hutchinsona.

85
    Narsingh byl chvíli volný na pravé straně pokutového území, nakonec ho domácí o míč připravili.