Catania – Juventus 0:1 (kon.) | Bologna – Inter 1:3 (kon.) | Fiorentina – Lazio 2:0 (kon.)
Pescara – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Sampdoria – Cagliari 0:1 (kon.) | Turín – Parma 1:3 (kon.)
Neapol – Chievo 1:0 (kon.) | AS Řím – Udinese 2:3 (kon.)
ACF Fiorentina
2:0 (1:0)
S. S. Lazio
Neděle 28.10.2012, 15:00 • Stadio Artemio Franchi, Florencie • Italská Serie A

V utkání mezi Fiorentinou a Laziem jsme viděli dva krásné góly, bravurní zákroky brankářů, ale hlavně nespočet žlutých karet okořené dvěma červenými na straně Lazia. Fialky rozhodli o své výhře už v první půli, kdy se těsně před přestávkou trefil Ljajič. Luca Toni pak už jen na konci druhé půle pečetil výhru Fiorentiny, která tak nakonec porazila Lazio Řím 2:0. (17:00:25)

94
    Bude se odkopávat od domácí branky, utkání každou chvíli skončí.

93
    Konka (LAZ) zastavuje ukázkovým skluzem savič (FIO).

92
    Kozák (LAZ) míč na hrací ploše už nestihl.

91
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    LUCA TONI se přeci jenom dočkal! Po Aquilaniho centru si Toni zpracoval míč a střelou z otočky nedal Bizarrimu šanci, zároveň už tak zřejmě potvrzuje tři body pro svůj tým.