Slavia – HC Plzeň 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:7 (kon.)

59:46
    Čtrnáct vteřin před koncem zde máme ještě vyloučení na straně Dukly. Jiří Wasserbauer (JIH) dostává 2 minuty za sekání.

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:30
    Utkání se v poklidu dohrává, o vítězi dnešního utkání je již dlouho dopředu rozhodnuto.

57:35

57:05

57:01
    Rozhodčí teď možná přehlédl vražení na hrazení jednoho z hráčů Pardubic na domácího Davida Váňu.

56:19
    Pavel Kousal se zkusil prosadit přes dva hráče, to se mu povedlo, jenže nestačil již vystřelit a Klouček bez problémů kryje puk.

55:35
    Síly na ledě se srovnají. Michal Špaček (PCE)si nabruslil před branku Jihlavy, jenže si pomohl sekáním a jde tak na dvě minuty ven.

55:05
    Pardubice budou mít možnost vstřelit další gól. Jihlavský Dörrer je vyloučen na dvě minuty za držení.

53:25
    Nyní se Škarek vyznamenal, když v rozkleku vyrazil pokus Pardubických.

52:59
    Hezká kombinace Dukly. Kousal nahrál Mejzlíkovi, který vystřelil. Odražený puk se rychle dostal znovu ke Kousalovi, jenže Klouček zatím drží čísté konto.

51:59
    Hosté si užívají vedení a s lehkostí se dostávají před jihlavskou branku.

49:58
    Pardubice právě vstřelily branku!

Další gól v síti Dukly. Hosté si nabruslili před Škarka, kde ANDREAS JAJCAY ťukl do puku a ten propadl pod domácím gólmanem posedné do branky Jihlavy. Asistence: Jakub Martinec.

48:42

47:53
    Opět to byl Špaček, který si nabruslil před Škarka - a ten opět vyráží.

47:13
    Dukle se přesilovka vůbec nedaří. V oslabení ujel Michael Špaček a jen díky rozkleku Jakuba Škarka nedaly Pardubice sedmou branku.

46:42
    Po tvrdém zákroku pardubického Martina France zůstal na ledě ležet Vladimír Oščádal. Za pomocí spoluhráčů se zvedá z ledu. Hostující hráč je za svůj zákrok vyloučen na 2+10 minut - zásah do oblasti hlavy a krku.

44:23
    Pardubice si vyměňují puk před brankou Dukly, ta se ale osvobozuje a vyhazuje puk ven.

Tomáš Lysý

Vlasta Hledíková

Branky a nahrávky: 5. Oščádal (Mejzlík, Pospíchal), 6. Peschout (Bína) - 2. Machaček (Martinec, Budík), 24. Franc (Kusý, Špaček), 34. Zadina (Jajcay, Frydrych), 35. Kusý (Rohlík, Špaček), 36. Kusý (Špaček , Franc), 40. Zadina (Jajcay), 50. Jajcay (Martinec)

HC Dukla Jihlava: Vítešník (Škarek) - Havelka, Pospíchal, Dörrer, Huňáček, Wasserbauer, Pražák - Čermák, Najman, Havránek - Kousal, Mejzlík, Oščádal - Váňa, Peschout, Bína
    HC Dynamo Pardubice: Groh (Klouček) - Franc, Rudy, Voltner, Budík, Kučera, Mikulčák, Boček, Horyna - Rohlík, Špaček, Kusý - Voženílek, Martinec, Macháček - Jajcay, Zadina, Frydrych - Bureš, Hoskovec, Bor

Rozhodčí: Doležal - Lamberský, Stehlík