Genk – Standard 0:2 (kon.) | Waregem – Charleroi 4:1 (kon.) | Leuven – Mechelen 3:1 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 2:0 (kon.) | Lierse – Club Bruggy 3:2 (kon.) | Mons – Kortrijk 1:0 (kon.)

Waregem právě vstřelil branku!
    Domácí MBAYE LEYE zřejmě definitivně rozhoduje dnešní utkání parádní ránou do branky hostujícího Mandandy. Zvyšuje tak už na 4:1. Opět na tom mám velkou zásluhu Berrier, který tuto útočnou akci vymyslel.

48
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    ZIGUY BADIBANGA snížuje na rozdíl dvou branek. Přešel přes obránce Colpaerta a překonal prudkou střelou domácího brankáře. Poločasová přestávka hostujícímu týmu jednoznačně prospěla.

38
    Levý obránce BRYAN VERBOOM si naskočil na centr od De Fauweho a v sítil další gól do branky soupeře. Mandanda tento míč hodně podcenil.

16
    A další branka v síti pasivního hostujícího celku, kterému začátek zápasu vůbec nevyšel. Po přesném pasu od Berriera do uličky mezi obránce Charleroi dostal míč THORGAN HAZARD a posílá své mužstvo do zaslouženého dvoubrankového vedení.

6
    Domácí svůj nařízený pokutový kop bezpečně proměňují, i když hostující brankář Mandanda vystihl stranu, tak FRANCK BERRIER trefil přesně pravý horní roh branky.