Most – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 0:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Kadaň 2:1 (kon.)
Ústí n/L – Třebíč 4:2 (kon.) | Beroun – Šumperk 5:3 (kon.) | Písek – Benátky n/J 1:7 (kon.)
Olomouc – Jihlava 4:1 (kon.)
IHC Králové Písek
1:7 (0:1, 0:3, 1:3)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 31.10.2012, 18:001. liga (ČR)

Omlouváme se za technické potíže, které výrazně ovlivnily komentování utkání ve třetí třetině. Na konečném stavu to však nic nemění, Benátky dnes kromě první části Jihočechy jasně přehrály a z Písku si vezou vysoké vítězství 7:1. Dvěma góly se blýskl útočník Josef Skořepa. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, pěkný zbytek večera. (20:28:28)

Benátky právě vstřelily branku!
    Na jedinou trefu domácích hosté rychle reagují a sedmá branka Benátek je na světě. Po Jechově přihrávce se prosazuje PATRIK MAĎAR. Asistence: Ctibor Jech, Tomáš Liška.

57:12
    Písek právě vstřelil branku!
    Písečtí ještě v závěru korigují brankou VLADIMÍRA KAMEŠE. Bez asistence.

54:24
    Omlouváme se, ale potíže s připojením nám zkomplikovali komentování značné části třetí třetiny. Snad bude alespoň v závěru vše v pořádku.

54:24
    Šestou branku hostujícího týmu přidává rychle po vyhraném vhazování JAROSLAV VLACH. Bez asistence.

46:21
    Po prudké střele z hole Radima Heřmana mířící mimo klec hosté vyhazují.

45:59
    Tomáš Liška (BEN) - 2 minuty, hákování.

44:40
    Polodna se pěkně proháčkoval až k hostující brance, lehkou střelu ale Vošvrda chytá bez potíží.

43:47
    A hosté opět navyšují svůj náskok. Úspěch slaví povedená střela MIROSLAVA KOPICE od modré čáry, která přináší již pátou branku benáteckého týmu. Asistence: Lukáš Král.

43:01
    Další icing. Tentokrát se hra přesune před benáteckou branku.

42:21
    Po Jonákově střele z pravého kruhu kotouč sražen do sítě nad Cikánkovou brankou.

42:05
    Další zakázané uvolnění. Skoro to vypadá, že se dnešní zápas skutečně už jenom dohraje z povinnosti.

41:09
    Neuspořádaná hra na začátku třetí části. Nakonec dlouhá přihrávka z domácích hokejem míří přes všechny čáry.

40:01

Zatímco první část zápasu přinesla poměrně vyrovnanou hru, ve druhé třetině byli hosté jasně lepší. Výsledkem jsou také tři vstřelené branky. Zápas už je tak po čtyřiceti minutách hry prakticky rozhodnutý.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 58. Kameš - 18. Špaček (Jaroměřský, Král), 22. Skořepa (Štich, Bortňák), 25. Skořepa (Kopic), 35. Skalický (pen.), 44. Kopic (Král), 55. Vlach, 58. Maďar (Jech, Liška)

IHC Králové Písek: Cikánek (41. Halmoši) - Klement, Boháč, Doudera, Procházka, Růžička, Kameš, Drtil, Makovský - Marek, Šperger, Sedláček - Petruška, M. Heřman, Pitule - R. Heřman, Vlček, Slavík - Polodna, Vaniš, Kučera.
    HC Benátky nad Jizerou: Vošvrda - Moravec, Kolmann, Jánošík, Štich, Ulrych, Jaroměřský, Vála, Říha - Skalický, Klimt, Jonák - Bortňák, Skořepa, Špaček - Vlach, Král, Kopic - Maďar, Jech, Liška.

Rozhodčí: Hejduk - Vavruška, T. Černý.