Barys – Omsk 3:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Viťaz 4:5 (po s.n.) | Čeljabinsk – Minsk 2:0 (kon.)
Magnitogorsk – Čerepovec 5:2 (kon.) | Ufa – Mytišči 5:3 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Kazaň – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Petrohrad – Riga 3:4 (kon.) | Dynamo Moskva – Doněck 4:2 (kon.)
CSKA Moskva – Novokuzněck 3:5 (kon.) | Lev – Chabarovsk 5:2 (kon.) | Lev – Chabarovsk 5:2 (kon.)
Dynamo Moskva
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC Donbass Doněck
Středa 31.10.2012, 16:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

Ve třetí třetině se hosté dostali na dostřel díky brance ze 46. minuty - 3:2, ale pouze výsledkově. Domácí byli jasně lepší a také nebezpečnější. Což zužitkoval v 52. minutě Cvětkov - 4:2 a bylo dobojováno.

59:34
    Kotouč na hokejkách Doněcku, ale v jejich pásmu.

59:04
    A hodně nebezpečně zakočnoval Kvapil a po něm Gynge, Ersberg chytá.

58:54
    Dynamo však jde hned do protiútoku.

58:45
    Po jeho průniku musel zasahovat Volkov.

58:35
    Pettersson zakládá další ofenzivní akci.

58:10
    Hra je v obranném pásmu Doněcku.

58:06
    Babčuk nahodil puk před Volkova, kterého za hranící pravidle obtěžoval v brankovišti Tupputraynen a hra je vykázána do střední části.

57:45
    Až nyní se dostali díky nahození do třetiny Moskvy.

57:15
    Jim se stále nedaří založit útočnou akci.

57:05
    Domácí bojují ve třetině Donbassu, hlavně Kasjančuk tam dělal velký průvan.

56:25
    Kteří se však nenechávají zatlačovat a v klidu posílají puky ven ze třetiny.

56:09
    Hrají hosté už ve třetině Dynama.

56:07
    Nakonec zakončoval na Ersberga domácí Volkov.

55:49
    Stále však domácí.

55:32
    Kokarjev sbíral v útočném pásmu cenné vteřinky.

54:48
    Hrají hosté. Varlamov zakládá další útočnou akci.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 7. Kasjančuk (Kňazov), 20. Volkov K. (Barancev, Cvětkov), 23. Volkov K. (Bojkov), 52. Cvětkov (Volkov) - 25. Podhradský (Nedorost, Dadonov), 46. Pettersson (Běluchin, Dadonov)

Dynamo Moskva: Volkov (Šaryčenkov) - Novák, Gorochov, Solovjov, Jalasvaara, Mironov, Bojkov, Barancev - Gynge, Kvapil, Bäckström - Soin, Baběnko, Koňkov - Cvětkov, Volkov, Kokarjev - Pěstunov, Kasjančuk, Kňazov.
    HC Donbass Doněck: Ersberg (Běrezin) - Babčuk, Obšut, Wilson, Podhradský, Puistola, Pilař, Tereščenko - Ponikarovskij, Pettersson, Virtanen - Nedorost, Kiiskinen, Dadonov - Tuppuraynen, Běluchin, Kvitčenko - Kočetkov, Varlamov, Matoušek.

Rozhodčí: Gofman, Kadyrov - Zacharenkov, Morozov.