Letňany – HC Plzeň 6:4 (kon.) | Liberec – Pardubice 7:0 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:4 (kon.)
Hr. Králové – Motor ČB 3:2 (kon.) | Zlín – Přerov 1:5 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 6:1 (kon.)
K. Vary – Sparta 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Písek 1:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 02.11.2012, 17:00Extraliga staršího dorostu

59:18
    Bule skončila ve prospěch domácích a do útoku se dral Jebavý. Byl nakonec faulován a dvouminutový trest si odsedí Prokeš za hákování.

56:01
    A další českobudějovický hráč se ocitl bezvládně na zemi, tentokrát za to domácí budou pykat, konkrétně Daniel Voženílek a dostáva dvě minuty za sekání.

54:34
    Hradec si zahraje přesilovku, napomohl jim k tomu Břečka, který se provinil podražením protihráče.

41:39
    Díky velkému tlaku si hostující tým zajistil početní převahu. Na trestnou lavici usedá Josef Wolf za podražení.

32:14
    Matějček dostává dvě minuty za hákovní a je tu možnost přesilové hry pro České Budějovice.

19:38
    Těsně před koncem první periody míří na trestnou lavici domácí Havránek za hákování.

14:40
    Vácha si jde odsedět dvě minuty za hákování a nabízí tak domácím hru v početní převaze.

07:58
    Na trestnou lavici si jde sednout Matějček za nesportovní chování. Hradečtí ale oslabení hrát nebudou.

04:34
    Hostující Břečka si jde odsedět dvě minuty za faul kolenem. Královští lvi tak mají šanci na vstřelení branky.

Filip Červinka

Branky a nahrávky: 10. Bezděk (Šeda, Malinský), 34. Voženílek (Pilař), 59. Wolf (Voženílek) - 34. Žáček, 58. Ruda (Žáček, Prokeš)

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Muller ) - Novák, Novotný, Souček, Matějček, Voříšek, Havránek, Bezděk - Matouš, Malinský, Gančarčik, Wolf, Voženílek, Šeps, Jebavý, Drašnar, Šeda, Pilař
    Banes Motor České Budějovice: Sova (Trelc) - Malovec, Kadlec, Panáček, Ruda, Samohejl, Krátoška, Suchánek, Šafář - Matoušek, Břečka, Prokeš, Smejkal, Vavřík, Michálek, Piegl, Kutiš, Vácha, Žáček, Koupal