Vsetín – Prostějov 5:2 (kon.) | Klatovy – Most 4:1 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:5 (kon.)
Frýdek-M. – SHK Hodonín 6:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Pátek 02.11.2012, 13:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Liga juniorů

60:00
    Konec zápasu. (15:17:15)

59:59
    Ještě menší strkanice s koncem zápasu.

58:36
    A série zakázaných uvolnění pokračuje, tentokrát nerozehráli přesně hosté.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny právě probíhají.

57:32
    Nepřesná rozehrávka domácích a opět zakázané uvolnění Vsetína.

57:18
    Vsetínští nahodili puk do útočného pásma a Kloc raději přikryl puk pod lapačkou. Vhazuje se po jeho pravici.

57:02
    A znovu icing domácích a vhazování před Kohnem se po pár vteřinách bude opakovat.

56:49
    Domácí vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

56:11
    Domácí jsou v pěti.

55:34
    Martin Kývala zašlápl puk v útočné třetině a hra se přerušuje. Domácím tak pošetřil pár vteřin z oslabení.

54:52
    Prostějov působí už trochu odevzdaným dojmem. Vhazuje se ve středním pásmu poté, co puk opustil hrací plochu.

54:11
    Michal Zezula byl při své průniku podražen, za což bude pykat Michal Žák (VSE), který dostává dvě minuty za sekání.

52:51
    Vsetín vstřelil branku!
    Myslím, že je rozhodnuto. Po další útočné akci vedou vsetínští už 5:2! Ondra vypálil na Kloce, který je vyrazil před sebe a opět byl u dorážky připraven MARTIN KÝVALA, který poslal puk pod břevno a završuje hattrick! Asistence: Michal Ondra, Lukáš Gromus.

50:39
    Domácí využívají přesilovku a dostávají se do dvoubrankového vedení. Báchor vypálil od modré čáry, čímž vyzval k zákroku Kloce, který jen vyrazil před sebe, kde číhal MARTIN KÝVALA a z otočky zasunul už podruhé v zápase puk do odkryté klece. Asistence: Stanislav Báchor, René Kajaba.

50:22
    Vsetín držel Prostějov pod tlakem a Daniel Jurník (PRO) usoudil, že bude nejlepší posunout bránu, za což dostává dvě minuty.

49:15
    Trochu hluché místo zápasu, oba týmy pozorně brání a čeká se na chybu soupeře.

47:34
    Vsetín dobře brání střední pásmo, přes které se nedaří Jestřábům dostat. Nyní opět domácí vybojovali puk a šli do protiútoku, ve kterém se ke střele dostal Stanislav Báchor, ale jeho ránu Kloc chytil do lapačky.

46:39
    Hraje se nahoru dolů. Nyní Tobola našel na modré Hradila, který jen tak nahodil na Kloce na teč, ale to se nikomu nepodařilo a Kloc drží puk v lapačce.

45:24
    V zápětí nepovedená rozehrávka domácích, která končí na zakázaném uvolnění.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 4. Kajaba (Ondra, Daněk), 28. Žák, 30. Kývala (Štrbík, Daněk), 51. Kývala (Báchor, Kajaba), 53. Kývala (Ondra, Gromus) - 6. Matoušek (Prokop), 16. Pezda

VHK ROBE Vsetín: Kohn - Báchor, Horák, Lyzák, Žák, Hradil, Koutský, Valentík, Vašíček - Daněk, Štrbík, Gromus, Koutník, Kývala, Baroš, Ondra, Zvonek, Kajaba, Tobola.
    LHK Jestřábi Prostějov: Kloc - Konečný, Arnošt, Dufka, Vybíral, Očenášek, Janíček, Kaluža - Maška, Pán, Skácel, Pezda, Koranda, Tomek, Zezula, Jurník, Matoušek, Prokop.

Rozhodčí: Jiří Jeřábek - Laczko M., Novák