Vsetín – Prostějov 5:2 (kon.) | Klatovy – Most 4:1 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:5 (kon.)
Frýdek-M. – SHK Hodonín 6:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Pátek 02.11.2012, 13:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Liga juniorů

59:59
    Ještě menší strkanice s koncem zápasu.

54:11
    Michal Zezula byl při své průniku podražen, za což bude pykat Michal Žák (VSE), který dostává dvě minuty za sekání.

50:22
    Vsetín držel Prostějov pod tlakem a Daniel Jurník (PRO) usoudil, že bude nejlepší posunout bránu, za což dostává dvě minuty.

40:22
    Vsetín si zahraje z kraje třetí třetiny přesilovku poté, co Marek Očenášek (PRO) vyhodil puk ze hřiště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

38:51
    V zápětí Martin Dufka (PRO) zlostně praštil holí do mantinelu, za což dostává deset minut OT.

37:18
    Jenomže se znovu vylučuje. Martin Kývala (VSE) dostává dvě minuty za podražení.

36:58
    Hosté si dlouho přesilovku nezahráli. Na dvě minuty za držení + 10 OT odchází za katr Ondřej Vybíral (PRO).

36:11
    Dalimil Zvonek (VSE) dostává dvě minuty za napadení a Prostějov si také zahraje přesilovou hru.

33:47
    Opět se vylučuje, Ondřej Vybíral (PRO) dostává dvě minuty za sekání. 25 vteřin se bude hrát ještě čtyři na čtyři a poté přijde přesilovka Vsetína.

32:12
    Vylučuje se na obou stranách. Martin Dufka (PRO) dostává dvě minuty za napadení a za domácí Martin Štrbík (VSE) na dvě minuty za nafilmovaný pád + Josef Daněk (VSE) na dvě minuty za sekání. Hosté tedy hrají přesilovku pět na čtyři.

26:55
    52 vteřin budou hrát domácí přesilovku pět na tři po nešťastném vyhození puku mimo hřiště v podání Davida Prokopa (PRO)

25:47
    Opět se Josef Daněk dostal do útoku, ale byl při tom zastaven nedovoleně a na trestnou lavici míří Ondřej Janíček (PRO), který dostává dvě minuty za držení.

24:11
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Dominik Tobola (VSE) dostává dvě minuty za sekání.

11:27
    Na trestnou lavici odchází Petr Hradil (VSE) na dvě minuty za držení a přesilovku si zkusí i Prostějov.

08:15
    Na trestné lavici je opět Jakub Tomek (PRO), který dostává dvě minuty za faul loktem.

04:27
    Jakub Tomek (PRO) je prvním vyloučeným v zápase, když se provinil vysokou holí. Za tento zákrok si odsedí dvě minuty. Navýší v početní výhodě domácí své vedení?

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 4. Kajaba (Ondra, Daněk), 28. Žák, 30. Kývala (Štrbík, Daněk), 51. Kývala (Báchor, Kajaba), 53. Kývala (Ondra, Gromus) - 6. Matoušek (Prokop), 16. Pezda

VHK ROBE Vsetín: Kohn - Báchor, Horák, Lyzák, Žák, Hradil, Koutský, Valentík, Vašíček - Daněk, Štrbík, Gromus, Koutník, Kývala, Baroš, Ondra, Zvonek, Kajaba, Tobola.
    LHK Jestřábi Prostějov: Kloc - Konečný, Arnošt, Dufka, Vybíral, Očenášek, Janíček, Kaluža - Maška, Pán, Skácel, Pezda, Koranda, Tomek, Zezula, Jurník, Matoušek, Prokop.

Rozhodčí: Jiří Jeřábek - Laczko M., Novák