Letňany – HC Plzeň 6:4 (kon.) | Liberec – Pardubice 7:0 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:4 (kon.)
Hr. Králové – Motor ČB 3:2 (kon.) | Zlín – Přerov 1:5 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 6:1 (kon.)
K. Vary – Sparta 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Písek 1:2 (kon.)
HC Letci Letňany
6:4 (1:1, 3:3, 2:0)
HC Plzeň 1929
Pátek 02.11.2012, 13:45 • Ice Arena Letňany • Extraliga staršího dorostu

50:30
    Síly na ledě se vyrovnají. Plzeňský Beneš jde na trestnou lavici za sekání.

49:52
    Kromě gólů se zapíše dnes Šťovíček i do statistiky trestů. Dostává 2 minuty za krosček.

46:41
    Osobní trest 10 minut za nesportovní chování inkasuje hostující Krliš.

44:18
    Plzeňský Lobo jde na dvě minuty za hákování.

34:37
    Příležitost pro Letňany jít znovu do vedení. Za sekání je vyloučen Krliš.

31:11
    Letci špatně střídali a hráli v šesti. Budou se tedy bránit v oslabení.

25:28
    Vyloučení na straně domácích. Čapek hákoval a jde na dvě minuty.

18:34
    Těsně před přestávkou si další přesilovku zahrají hosté. Dvě minuty pro Ječného za krosček.

12:39
    Role se obrátí. Vylučuje se na straně Letců, za vysokou hůl jde na dvě minuty pykat Minář.

10:33
    Plzeňští se budou znovu bránit. Dvě minuty pro Waltera za nedovolené bránění.

04:58
    Za faul kolenem putuje na trestnou lavici hostující Hůlka. Domácí si zahrají přesilovku.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 7. Šťovíček, 22. Šťovíček (Čapek), 36. Šťovíček, 40. Štovíček (Minář), 47. Ječný (Honetschläger, Brejcha), 60. Brejcha (Honetschläger, Minář) - 15. Suchý (Uhlík), 32. Polata (Kristl), 37. Beneš (Krliš, Švarc), 40. Holý

HC Letci Letňany: Švihálek (Jandera) - Brejcha, Honetschläger, Hes, Minář, Vyšín, Kroh, Nebeský, Janda, Oždian, Štosek, Ječný, Čapek, Hroboň, Nestrašil, Vacek, Kučera, Štovíček, Neuman, Dyrynk.
    HC Plzeň 1929: Kuneš (Pacl) - Polívka, Hůlka, Lobo, Walter, Beneš, Švarc, Vlček, Prokop, Kristl, Holý, Polata, Michel, Uhlík, Krliš, Čadek, Jakubec, Starý, Hajšman, Sladký, Suchý.

Rozhodčí: Lacina - Marek, Rybáček