Hr. Králové – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Kadaň – Písek 2:3 (po pr.) | Benátky n/J – Beroun 9:3 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Litoměřice – Most 3:4 (po s.n.) | Třebíč – Olomouc 3:2 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 1:0 (po s.n.)
Sportovní klub Kadaň
2:3 (0:0, 1:2, 1:0)
IHC Králové Písek
Sobota 03.11.2012, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • 1. liga (ČR)

Písek využil v prodloužení výhodu přesilové hry. Díky tomu si zajistil dva body. Při dalším sledování hokeje v Kadani naslyšenou. (19:22:05)

60:58
    Písek právě vstřelil branku!
    O bodu navíc pro hosty z Písku rohodl svojí další střelou LIBOR PROCHÁZKA.

60:43
    Libor Procházka zkusil pozornost Hanuljaka, ten vyrazil.

60:01

Kadani se podařilo v poslední třetině vyrovnat. Po krátké pauze začne prodloužení.

60:00

59:45
    Za brankou domácích se strhla menší potyčka.

59:39
    Domácí jdou do čtyř. Dvě minuty dostává Jakub Trefný za podražení.

59:02
    Domácí v pásmu Písku, zatím si nevypracovali šanci na rozhodnutí zápasu.

57:54
    Puk nestihl Radim Heřman. Je tu další icing hostů.

57:14
    Puk má ve své lapačce Miroslav Hanuljak.

56:40
    Puk skákal v brankovišti, písecký brankář ho včas přikryl lapačkou.

56:35
    Hosté z Písku zahrávají na zakázané uvolnění.

55:30
    V dobré šanci Hafenrichter, Mazanec ho vychytal.

54:04
    Vhazuje se před Hanuljakem.

53:07
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovku. Po kombinaci v pásmu Písku se dostal ke střel kapitá ALEŠ PAVLAS a vyrovnává. Asistence: Jiří Charousek, Zdeněk Ondřej.

52:08
    Milan Doudera (PIS) dostává 2 minuty za zdržován hry (vyhození puku).

51:27
    Jiří Charousek zpátky ve hře.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 21. Hafenrichter (Ondřej), 54. Pavlas (Charousek, Ondřej) - 34. Ferebauer (M. Heřman), 38. Slavík (Vlček), 61. Procházka

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Kaššák) - Macháček, Pavlas (C), Lučka, Szakal (A), Trefný, Schmidt, Mazanec - Hrabák, Hafenrichter, Ondřej - Stoklasa, Seman, Jíra - Andres, Hanták, Chlouba - Kůs, Hammerbauer, Mainer - Charousek
    IHC Králové Písek: Mazanec (Halmoši) – Procházka, Kříž, Boháč, Semrád, Klement, , Doudera, Drtil – Pitule, Kubeš, Heřman M. – Ferebauer, R. Heřman, Vaniš – Sedláček, Lukáč, Polodna – Slavík, Vlček, Marek - Petruška.

Rozhodčí: Jan Jílek - Vít Komárek, Jan Krátký